WNBA ayollar basketbol ligasi yulduzi va Chicago Sky jamoasi o‘yinchisi Anjel Riz TikTok platformasida qisqa raqs videosini joylashtirgach, ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilarining e’tiborini tortdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Sportchi mashhur Cardi B ijrosidagi «ErrTime» qo‘shig‘iga mos ravishda raqs trendini takrorlagan. Ushbu video qisqa vaqt ichida katta ko‘rishlar soniga erishib, keng muhokamalarga sabab bo‘ldi.
Rizning muxlislari uning kamera oldidagi o‘ziga xos ishonchi va energiyasini faol tarzda izohlashdi. Hatto Cardi B ham ushbu videoga e’tibor qaratib, sportchini ochiqchasiga qo‘llab-quvvatladi.
Bu esa mazkur videoga bo‘lgan qiziqishni yanada oshirdi va trendning ommalashishiga hissa qo‘shdi. Shuni ta’kidlash joizki, bu Riz va Cardi B o‘rtasidagi ilk hamkorlik emas.
2023 yilda Riz LSU universiteti jamoasida o‘ynagan vaqtida Latto va Cardi Bning «Put It On Da Floor Again» klipida ishtirok etgan edi. Shuningdek, Riz yaqinda, 16-oktabr kuni, Victoria’s Secret moda ko‘rgazmasida qatnashgan ilk professional sportchi sifatida ham e’tirof etilgan.

Танец Анжел Риз стал трендом в TikTok
Звезда женской баскетбольной лиги WNBA и игрок команды Chicago Sky Анжел Райс привлекла внимание пользователей социальной сети TikTok после публикации короткого танцевального видео. Об этом сообщает Zamin.uz.
Спортсменка повторила танцевальный тренд под популярную песню Cardi B «ErrTime». Это видео за короткое время набрало большое количество просмотров и вызвало широкий резонанс.
Поклонники Райс активно комментировали её уникальную уверенность и энергию перед камерой. Даже Cardi B обратила внимание на это видео и открыто поддержала спортсменку.
Это ещё больше увеличило интерес к видео и способствовало распространению тренда. Следует отметить, что это не первое сотрудничество Райс и Cardi B.
В 2023 году, когда Райс играла за команду университета LSU, она участвовала в клипе Latto и Cardi B «Put It On Da Floor Again». Кроме того, недавно, 16 октября, Райс была признана первой профессиональной спортсменкой, принявшей участие в показе мод Victoria’s Secret.