Shahzod Sultonov: To‘y 2026 yilda bo‘lishi mumkin
Aktyor Shahzod Sultonov yaqinda berilgan intervyuda shaxsiy hayoti va kelajakdagi to‘yi haqidagi savollarga javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Jurnalistning “To‘y qachon bo‘ladi?” degan savoliga aktyor shunday javob berdi: “Bu yil kech qoldik. Nasib qilsa, kelasi yil, ya’ni 2026 yilda, Xudo xohlasa.
Shuni niyat qilib turibmiz va qo‘ldan kelgancha harakat qilyapmiz,” — dedi Shahzod. Shundan so‘ng jurnalist aktyorga yana bir savol berdi: “O‘zi qiz bormi yoki hali topilmadimi?” Shahzod bu savolga qisqa va aniq javob qaytarib: “Yo‘q,” — dedi.
Jurnalist esa hazil aralash, qizlarga murojaat qilib: “Demak, qizlar, sizlarda hali imkon bor,” — deya o‘z munosabatini bildirdi. Shahzod Sultonovning samimiy va hazilomuz javoblari intervyuni yanada qiziqarli va yengil ohangda o‘tishini ta’minladi.

Шахзод Султонов: Свадьба может состояться в 2026 году
Актер Шахзод Султонов в недавнем интервью ответил на вопросы о личной жизни и предстоящей свадьбе. Об этом сообщает Zamin.uz.
На вопрос журналиста «Когда будет свадьба?» актер ответил: «В этом году мы опоздали. Если будет судьба, то в следующем году, то есть в 2026 году, если Бог позволит.
Мы настроены на это и стараемся изо всех сил», — сказал Шахзод. После этого журналист задал актеру еще один вопрос: «У тебя есть девушка или еще не нашел?» Шахзод дал короткий и четкий ответ: «Нет», — сказал он.
Журналист же с шуткой, обращаясь к девушкам, сказал: «Значит, девушки, у вас еще есть шанс», — выразив свое отношение. Искренние и шутливые ответы Шахзода Султонова сделали интервью еще более интересным и легким по тону.