Sevinch Mo‘minova Moskvada ikki kunlik konsert beradi
U Moskvadagi mashhur Zvezdopad restoranida 11 va 12 dekabr kunlari ikki kunlik konsert dasturini taqdim etadi. San’atkor so‘nggi davrda o‘zining yangi qo‘shiqlari, jonli chiqishlari va turli ijodiy loyihalari bilan faoliyatini davom ettirmoqda.
Ushbu ikki kunlik konsert dasturi Moskvadagi tomoshabinlar uchun unutilmas voqeaga aylanadi va xonandaning ijodiy faoliyatida muhim sahifa bo‘lishi kutilmoqda. Sevinch Mo‘minova konsertga tashrif buyuradigan muxlislariga jonli ijro, samimiy muhit va unutilmas kechalarni va’da qilmoqda.
Bu tadbir san’at ixlosmandlari uchun alohida zavq bag‘ishlaydi va xonandaning mahoratini yana bir bor namoyon etadi.

Севинч Муминова даст два дня в Москве
Она представит двухдневную концертную программу 11 и 12 декабря в известном ресторане Звездопад в Москве. Артистка в последнее время активно продолжает свою деятельность с новыми песнями, живыми выступлениями и различными творческими проектами.
Эта двухдневная концертная программа станет незабываемым событием для московских зрителей и ожидается, что она станет важной страницей в творческой карьере певицы. Севинч Муминова обещает своим поклонникам, посетившим концерт, живое исполнение, искреннюю атмосферу и незабываемые вечера.
Это мероприятие доставит особое удовольствие любителям искусства и вновь продемонстрирует мастерство певицы.