Abdurahim sahnada ukasiga avtomobil sovg‘a qildi
"X-faktor" ko‘rsatuvi ishtirokchisi Abdurahim ukasiga avtomobil sovg‘a qildi "Mitti vayn" orqali mashhurlikka erishgan va "X-faktor" loyihasida ishtirok etayotgan Abdurahim tomoshabinlar uchun unutilmas va ta’sirli lahza yaratdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U sahnada ukasiga yangi avtomobil sovg‘a qilishini e’lon qildi. Mazkur hodisa haqida Abdurahim o‘zining ijtimoiy tarmoqlari orqali video va izoh qoldirdi.
U o‘z so‘zlarida ukasiga bo‘lgan mehrini quyidagicha ifoda etdi: "Otam rahmatlini ‘Kenjatoy’lari, umring uzoq bo‘lsin. Sani yaxshi ko‘raman… Oilamiz nomidan va, albatta, rahmatli otam berishga ulgura olmagan sovg‘alarini berdim." Sahnadagi bu samimiy lahza tomoshabin va muxlislar tomonidan katta olqishlar bilan kutib olindi.
Ko‘plab izohlar va fikrlar bildirilgan bo‘lib, unda Abdurahimning oilasiga bo‘lgan hurmati, ukasiga nisbatan mehribonligi va otasining o‘rnini to‘ldirishga bo‘lgan intilishi yuqori baholandi. Ushbu voqea nafaqat oilaviy qadriyatlarni aks ettirdi, balki tomoshabinlarga mehr-oqibatning naqadar muhimligini yana bir bor eslatdi.

Абдурахим на сцене подарил брату автомобиль
Участник шоу "X-фактор" Абдурахим подарил брату автомобиль Абдурахим, прославившийся благодаря "Mitti vayn" и участвующий в проекте "X-фактор", создал для зрителей незабываемый и трогательный момент. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он объявил на сцене о том, что подарит брату новый автомобиль. Об этом событии Абдурахим оставил видео и комментарии в своих социальных сетях.
В своих словах он выразил любовь к брату следующим образом: "Пусть живут наши младшие братья, упокой Господь отца. Я тебя люблю… От имени нашей семьи и, конечно, подарки, которые не успел подарить наш покойный отец, я вручил тебе." Этот искренний момент на сцене был тепло встречен зрителями и поклонниками.
Было много комментариев и отзывов, в которых высоко оценили уважение Абдурахима к семье, его заботу о брате и стремление занять место отца. Это событие не только отразило семейные ценности, но и напомнило зрителям о важности любви и сострадания.