Bobur Mansurov rafiqasi bilan qanday tanishgan?
Mashhur vayner va aktyor Bobur Mansurov yaqinda muxlislari qiziqqan savollardan biriga ochiq javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U ilk bor rafiqasi bilan qanday tanishganini samimiyat bilan eslab o‘tdi. Ushbu voqea "Xonsaroy music" loyihasi davomida sodir bo‘lgan.
O‘sha paytda Bobur loyiha hakamlaridan biri sifatida tadbirda ishtirok etayotgan bo‘lgan. Bo‘lajak rafiqasi esa dugonasi bilan tomoshabin sifatida tadbirga tashrif buyurgan.
Boburning so‘zlariga ko‘ra, u dastlabki uchrashuvdayoq bu tanishuvning alohida ekanini his qilgan. Uning aytishicha, ba’zan hech qanday reja yoki tayyorgarliksiz muhabbat kelib qoladi va bu holat ham aynan shunday bo‘lgan.
Bobur ilk uchrashuvdayoq ichida bir ishonch paydo bo‘lganini va bu inson kelajakda uning hayotida muhim o‘rin egallashini his qilganini ta’kidladi. Hozirda Bobur Mansurov baxtli oilaning boshlig‘i va ijodiy faoliyatda o‘z yo‘lini topgan inson sifatida ko‘plarga ilhom bo‘lmoqda.
Uning hayotiy hikoyasi va samimiy tajribalari ko‘pchilik uchun motivatsiya manbai bo‘lib xizmat qilmoqda.

Как Бобур Мансуров познакомился со своей супругой?
Известный вайнер и актёр Бобур Мансуров недавно откровенно ответил на один из вопросов, которые интересовали его поклонников. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он искренне вспомнил, как впервые познакомился со своей женой. Это событие произошло в рамках проекта "Xonsaroy music".
В то время Бобур участвовал в мероприятии в качестве одного из судей проекта. Будущая жена пришла на мероприятие вместе с подругой в качестве зрителя.
По словам Бобура, он с первой встречи почувствовал, что это знакомство особенное. Он отметил, что иногда любовь приходит без каких-либо планов или подготовки, и этот случай был именно таким.
Бобур подчеркнул, что уже на первой встрече у него появилось внутреннее чувство уверенности, что этот человек займет важное место в его жизни в будущем. В настоящее время Бобур Мансуров является главой счастливой семьи и вдохновляет многих как человек, нашедший свой путь в творческой деятельности.