Mashhur reper Konstaning uyi yong‘inda zarar ko‘rdi
Tarmoqlarda Konsta taxallusi bilan tanilgan mashhur reperning uyi yonib ketgani haqida videolar tarqaldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu tasvirlarda xonanda o‘z uyining yong‘in oqibatida zarar ko‘rganini ko‘rsatgan va voqea sodir bo‘lgan paytda uyda hech kim bo‘lmaganini ta’kidlagan. Unga ko‘ra, yong‘in oqibatida hech kim jarohat olmagan.
Konsta mazkur holatni “fojia” deb atab, yong‘in tufayli uyi jiddiy zarar ko‘rganini aytgan. Shuningdek, u vaqtinchalik yashash uchun markazdan uch xonali uy qidirayotganini bildirgan.
Ijtimoiy tarmoqlarda tarqalgan ushbu voqea bilan bog‘liq videolar ortidan ko‘plab foydalanuvchilar xonandaga dalda berib, yordam taklif qilgan. Hozirda yong‘in yuzasidan tekshiruv ishlari olib borilmoqda.
Mutasaddilar yong‘inning kelib chiqish sabablari, yetkazilgan zarar miqdori va boshqa tafsilotlar bo‘yicha rasmiy xulosalar e’lon qilmagan. Hodisa tafsilotlari bo‘yicha ma’lumotlar oshkor qilinishi kutilmoqda.

Известный рэпер Констанин пострадал от пожара в своем доме
В сети появились видео о том, что дом известного рэпера, известного под псевдонимом Конста, сгорел. Об этом сообщил Zamin.uz.
На этих кадрах певец показал, что его дом пострадал в результате пожара, и подчеркнул, что в момент происшествия в доме никого не было. По его словам, никто не пострадал в результате пожара.
Конста назвал произошедшее «катастрофой» и сообщил, что его дом серьезно пострадал из-за пожара. Также он заявил, что временно ищет трехкомнатную квартиру в центре для проживания.
После появления в социальных сетях видео, связанных с этим событием, многие пользователи поддержали певца и предложили помощь. В настоящее время проводится расследование по факту пожара.
Ответственные лица не публиковали официальных заключений о причинах пожара, размере нанесенного ущерба и других деталях. Ожидается раскрытие информации о подробностях происшествия.