Avaz Oxun Farg‘onada "Kulib yashaylik" dasturini taqdim etadi
Taniqli qiziqchi Avaz Oxun Farg‘onada o‘zining “Kulib yashaylik” nomli konsert dasturini taqdim etadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu kulgi kechasi 14–15 fevral kunlari soat 14:00 va 17:00 da Farg‘ona shahridagi "Islom Karimov" nomidagi Farg‘ona san’at saroyida bo‘lib o‘tadi. Konsert dasturida Avaz Oxunning hayotiy latifalari, o‘ziga xos hazillari va quvnoq chiqishlari tomoshabinlarga ajoyib kayfiyat ulashishi kutilmoqda.
Bu tadbir qiziqchining muxlislari uchun chinakam quvonchli yangilik bo‘ldi. Agar siz ham ko‘ngilochar va samimiy kulgi kechasidan bahramand bo‘lishni istasangiz, ushbu konsertni o‘tkazib yubormang.
So‘z ustasining ijodi bilan yaqindan tanishish va unutilmas onlarni boshdan kechirish uchun imkoniyatni qo‘ldan boy bermang.

Авaз Охун в Фергане представляет программу "Давайте жить с улыбкой"
Известный юморист Авaз Охун представит в Фергане свою концертную программу под названием «Давайте жить с улыбкой». Об этом сообщает Zamin.uz.
Этот вечер смеха состоится 14–15 февраля в 14:00 и 17:00 во дворце искусств Ферганы имени Ислама Каримова. В концертной программе ожидается, что жизненные анекдоты, оригинальные шутки и веселые выступления Авaза Охуна подарят зрителям отличное настроение.
Это событие стало настоящей радостной новостью для поклонников юмориста. Если вы хотите насладиться развлекательным и искренним вечером смеха, не пропустите этот концерт.
Не упустите возможность ближе познакомиться с творчеством мастера слова и пережить незабываемые моменты.