Shirin Zaitovaning “Bittasi” qo‘shig‘i muxlislarni maftun etdi
Xonanda Shirin Zaitova o‘zining Instagram sahifasi orqali muxlislariga yangi qo‘shig‘i haqida xushxabar berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U “Bittasi” deb nomlangan yangi taronasini taqdim etib, tinglovchilar bilan bo‘lishdi. Ushbu qo‘shiq qisqa vaqt ichida tinglovchilar orasida mashhurlikka erishdi va ko‘plab ijobiy fikr-mulohazalar yig‘di.
Ijtimoiy tarmoqlarda qoldirilgan izohlarga ko‘ra, “Bittasi” qo‘shig‘i muxlislar tomonidan iliq qarshi olingan. Tinglovchilar qo‘shiqning samimiy ohangi va his-tuyg‘ularga boy ijrosini alohida ta’kidlab o‘tishgan.
Bu tarona xonandaning ijodiy faoliyatiga bo‘lgan qiziqishni yanada oshirganini ko‘rish mumkin. Shirin Zaitovaning ijodiga qiziqish bildirayotgan muxlislar soni ortib borayotgani uning har bir yangi taronasi katta e’tibor bilan qarshi olinayotganining isbotidir.

Песня Ширин Зайтовой “Биттаси” покорила поклонников
Певица Ширин Зайтова через свою страницу в Instagram сообщила поклонникам радостную новость о своей новой песне. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она представила новую композицию под названием «Биттаси» и поделилась ею с слушателями. Эта песня за короткое время стала популярной среди аудитории и собрала множество положительных отзывов.
Согласно комментариям в социальных сетях, песня «Биттаси» была тепло принята поклонниками. Слушатели особенно отметили искренний тон и эмоциональное исполнение композиции.
Можно увидеть, что эта песня ещё больше усилила интерес к творчеству певицы. Рост числа поклонников, проявляющих интерес к творчеству Ширин Зайтовой, является доказательством того, что каждая её новая композиция встречается с большим вниманием.