Aktrisa Aysanemxon Yusupova o‘zining mahorati bilan tomoshabinlar mehrini qozongan san’atkorlardan biri hisoblanadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Yaqinda u Istanbul shahrida o‘tkazilgan mashhur turk xonandasi Tarkan konsertida ishtirok etdi. Ushbu voqea haqida aktrisa o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida videolar joylab, o‘sha unutilmas lahzalarni muxlislari bilan bo‘lishdi.
Aysanemxonning so‘zlariga ko‘ra, u bolaligidan Tarkan qo‘shiqlarini tinglab ulg‘aygan va bu konsert uning eng katta orzularidan biri bo‘lgan. Aktrisa o‘z his-tuyg‘ularini izohlardan birida ochiq bayon etib, "Orzularimdan biri amalga oshdi.
Tarkan, seni sevamiz!" deb yozib qoldirgan. Uning bu quvonchi muxlislar tomonidan iliq kutib olindi.
Ko‘plab izohlarda Aysanemxonga samimiy tilaklar bildirilgan. Aktrisaning Istanbulga safari va uning konsertdagi ishtiroki ijtimoiy tarmoqlarda qizg‘in muhokama qilinmoqda.

Актриса Айсанемхон Юсупова считается одной из тех артистов, которые завоевали любовь зрителей своим мастерством. Об этом сообщает Zamin.uz.
Недавно она приняла участие в концерте известного турецкого певца Таркана, который прошёл в Стамбуле. Об этом событии актриса разместила видео на своих страницах в социальных сетях, поделившись с поклонниками этими незабываемыми моментами.
По словам Айсанемхон, с детства она росла, слушая песни Таркана, и этот концерт был одной из её самых больших мечт. Актриса открыто выразила свои чувства в одном из комментариев, написав: «Одна из моих мечт сбылась.
Таркан, мы тебя любим!» Её радость тепло встретили поклонники.
Во многих комментариях Айсанемхон пожелали искренних благ. Поездка актрисы в Стамбул и её участие в концерте активно обсуждаются в социальных сетях.