Hilola G'ayratova va Getunda yangi duet taqdim etdi
Xonanda Hilola G'ayratova va reper Getunda yangi "Ko'zlaringga" nomli duetini taqdim etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu premyera ijtimoiy tarmoqlarda tez tarqaldi va tinglovchilar orasida keng muhokamaga sabab bo'ldi. Hilola so'nggi paytlarda duet loyihalarini ko'paytirayotganini Instagram sahifalarida tez-tez eslatib o'tmoqda.
Oldinroq u San Jay bilan "Seni o'ylasam" duetini chiqargan edi va oradan ko'p o'tmay yana yangi ishini muxlislariga taqdim etdi. Hilola ko'pchilikka The Cover Up loyihasidagi chiqishlari orqali ham tanilgan.
Uning mayin va yoqimli ijrodagi koverlari qisqa vaqt ichida keng auditoriya e'tiborini qozondi. "Ko'zlaringga" trekida Hilolaning partiyasi nisbatan qisqaroq bo'lsa-da, qo'shiqning matni va ohangi bir-birini mukammal ravishda to'ldiradi.
Ritm va kayfiyatda esa XXXTentacion uslubidan ilhom olingani seziladi. Bu esa qo'shiqni yanada zamonaviy va tinglovchilar uchun qiziqarli qiladi.
Shu tariqa Hilola o'zining ijodiy faoliyatida yangi bosqichga ko'tarilmoqda va muxlislarga yangi ijod namunalarini taqdim etishda davom etmoqda.

Хилола Гайратова и Гетуна представили новый дуэт
Певица Хилола Гайратова и рэпер Гетунда представили новый дуэт под названием "К глазам твоим". Об этом сообщил Zamin.uz.
Премьера быстро распространилась в социальных сетях и вызвала широкий резонанс среди слушателей. Хилола в последнее время часто напоминает на своих страницах в Instagram о том, что увеличивает количество дуэтных проектов.
Ранее она выпустила дуэт с Сан Джеем под названием "Думаю о тебе", а вскоре представила новую работу своим поклонникам. Хилола также известна многим благодаря своим выступлениям в проекте The Cover Up.
Её нежные и приятные каверы за короткое время привлекли внимание широкой аудитории. В треке "К глазам твоим" партия Хилолы относительно короче, но текст и мелодия песни идеально дополняют друг друга.
В ритме и настроении заметно вдохновение стилем XXXTentacion, что делает песню более современной и интересной для слушателей.
Таким образом, Хилола поднимается на новый этап своей творческой деятельности и продолжает представлять поклонникам новые образцы творчества.