Asl ismi Anastasiya Slanevskaya bo‘lgan rossiyalik xonanda Slava o‘zining sobiq turmush o‘rtog‘i, tadbirkor Anatoliy Danilitskiy bilan ajralgani haqida ochiq so‘zladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U yillar davomida yuz bergan xiyonatlarga qaramay, uni kechirishga harakat qilganini bildirdi. San’atkor Artem Sorokinning dasturida suhbat davomida juftlik 2025 yil may oyida, qariyb yigirma yil birga yashagach, munosabatlarini yakunlaganini aytdi.
Shunga qaramay, Slava uning uchun hali ham his-tuyg‘ularining yo‘qligini inkor etmadi. Suhbat davomida xonanda munosabatlarning og‘riqli yakunini eslab, g‘azabdan mehr-shafqatga o‘tganini ta’kidladi.
U ajralish jarayoni uni juda ranjitganini tan olib, his-tuyg‘ularini yashirmadi. Danilitskiyning yillar davomida takroriy xiyonatlari xotiralarini qayta jonlantirgan paytda, xonanda ko‘z yoshlarini to‘kdi.
Shunga qaramay, u sobiq turmush o‘rtog‘i haqida nafrat bilan emas, iliqlik bilan gapirishni tanladi. Slava ta’kidlashicha, ular endi birga yashamasalar-da, u hozir ham kuchli hissiy bog‘liqlikni his qilmoqda.
Danilitskiy hozir kvartirada yashayotgan bo‘lsa, xonanda o‘zlari ilgari yashagan uyda qolmoqda. Jismonan ajralgan bo‘lsalar-da, qalblari hanuz birlashganini qo‘shimcha qildi.
Bu ayriliq uzoq yillar davomida shakllangan rishtani butunlay uzmaganini ko‘rsatadi. Xonanda o‘z munosabatlarining boshlanish davriga ham ochiq nazar tashladi.
U munosabatlar ilk paytlarida moliyaviy yordam umidi bilan bog‘lanib qolganini tan oldi. Shuningdek, qonuniy nikoh haqida jiddiy o‘ylamaganini ham aytdi.
Bu e’tirof uning sobiq hamkorining harakatlarini hamda o‘z motivlarini tahlil qilishga tayyor ekanligini ko‘rsatadi. Shuningdek, Slava hozirgi hayotini jo‘shqin va faol o‘tkazayotganini, g‘azabni sahnaga olib chiqmaslikka harakat qilayotganini bildirdi.
U shaxsiy hayotining serharakat ekanini ta’riflab, hissiy jihatdan faol qolishining sahnadagi faoliyatiga yordam berishini aytdi. Oldingi rejalari haqida gapirar ekan, joriy gastrol safarini yakunlab, keyinchalik bir yildan uch yilgacha faoliyatidan tanaffus qilishni rejalashtirayotgani ma’lum bo‘ldi.
Ushbu tanaffus davomida u eski uyini ta’mirlash va nevarasi bilan ko‘proq vaqt o‘tkazishga intilmoqda. So‘nggi paytlarda xonandaning faoliyatida yana bir muhim voqea yuz berdi.
Penzadagi konsert vaqtida mast bezorilar sahnaga chiqib, chiqishni buzishdi. Xabarlarga ko‘ra, Slava aybdorlar ustidan sud orqali chora ko‘rishni rejalashtirmoqda.

Слава разорвал свой двадцатилетний брак из-за измены
Российская певица Слава, чье настоящее имя Анастасия Сланевская, открыто рассказала о своем разводе с бывшим мужем, предпринимателем Анатолием Данилицким. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она призналась, что пыталась простить его многочисленные измены на протяжении многих лет. В ходе интервью в программе Артема Сорокина артистка сообщила, что пара рассталась в мае 2025 года после почти двадцати лет совместной жизни.
Тем не менее, Слава не отрицает, что чувства к бывшему мужу у нее еще остались. В ходе разговора певица, вспоминая болезненный финал отношений, подчеркнула переход от гнева к милосердию.
Признав, что процесс развода сильно ее ранил, она не скрывала своих эмоций. В момент, когда воспоминания о многолетних изменах Данилицкого ожили, певица пролила слезы.
Тем не менее, она выбрала говорить о бывшем муже не с ненавистью, а с теплотой. По словам Славы, хотя они больше не живут вместе, она до сих пор чувствует сильную эмоциональную связь.
Данилицкий сейчас живет в квартире, тогда как певица осталась в доме, где они жили раньше. Несмотря на физическое разделение, она добавила, что их сердца по-прежнему соединены.
Этот расставание показывает, что связь, сформировавшаяся за долгие годы, не была полностью разорвана. Певица также открыто взглянула на начало своих отношений.
Она признала, что в начале отношений осталась с ним из-за надежды на финансовую поддержку. Также она сказала, что серьезно не думала о законном браке.
Это признание показывает ее готовность проанализировать действия бывшего партнера и свои собственные мотивы. Кроме того, Слава сообщила, что сейчас ведет яркую и активную жизнь, стараясь не выносить гнев на сцену.
Описывая свою насыщенную личную жизнь, она отметила, что эмоциональная активность помогает ей в сценической деятельности. Говоря о планах на будущее, стало известно, что после завершения текущего гастрольного тура она планирует сделать перерыв в деятельности от одного до трех лет.
В течение этого перерыва она намерена отремонтировать свой старый дом и проводить больше времени со своим внуком. В последнее время в жизни певицы произошло еще одно важное событие.
Во время концерта в Пензе пьяные хулиганы вышли на сцену и сорвали выступление. По сообщениям, Слава планирует привлечь виновных к суду.