Pavlyuchenko Orenburg va CSKA o‘yinini baholadi
Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko Rossiya Premer-ligasining "Orenburg" va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid bashoratini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv dushanba kuni kechqurun birinchi tur dasturini yopuvchi o‘yin bo‘ladi. Pavlyuchenko fikricha, Fabio Chelestini boshchiligidagi CSKA jamoasi "Orenburg" maydonida aniq g‘alabaga erishishi lozim.
U "Krasnodar"ga qarshi CSKA ishonch bilan o‘ynaganini ta’kidlab, hozirgi raqib ancha oson ekanligini aytdi. Shu sababli u CSKA ning -1 fоrasi bilan g‘alaba qozonishiga tikish qilmoqda.
Uchrashuv 21 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi. Maydondagi voqealarni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya yordamida kuzatish mumkin.
Ushbu o‘yinda CSKA ning g‘alabasi ehtimoli yuqori bo‘lib, jamoaning joriy mavsumdagi imkoniyatlari e’tiborga loyiqdir.

Павлюченко оценил игру Оренбурга и ЦСКА
Бывший нападающий сборной России Роман Павлюченко высказал прогноз на матч между командами "Оренбург" и ЦСКА в Российской Премьер-Лиге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта встреча станет игрой, закрывающей программу первого тура, и пройдет в понедельник вечером. По мнению Павлюченко, команда ЦСКА под руководством Фабио Челестини должна одержать уверенную победу на поле "Оренбурга".
Он отметил, что ЦСКА уверенно играл против "Краснодара" и сказал, что нынешний соперник значительно проще. Поэтому он ставит на победу ЦСКА с форой -1.
Матч начнется 21 июля в 18:30 по московскому времени. Следить за событиями на поле можно с помощью текстовой трансляции на портале LiveResult.
Вероятность победы ЦСКА в этом матче высока, и возможности команды в текущем сезоне заслуживают внимания.