Bakaev: Lokomotivda har o‘yinda yaxshilanaman
Moskva “Lokomotiv” jamoasining hujumchisi Zelimxon Bakaev jamoadagi moslashuv jarayoni haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, moslashuv borasida hech qanday muammo yo‘q. Jamoada yaxshi futbolchilar bor va har bir o‘yinda o‘zini yanada yaxshilashga harakat qilmoqda.
Keyingi o‘yinga tayyorgarlik ko‘rish zarurligini ta’kidladi. Havo harorati ta’sir qilayotgan bo‘lsa-da, bu uning uchun yaxshi tajriba sifatida qabul qilinmoqda.
U o‘z o‘yinini yanada rivojlantirib, har doim yuqori natijaga erishishga intilishini bildirdi. Eslatib o‘tamiz, “Lokomotiv” jamoasi shanba kuni o‘tkazilgan o‘yinda “Krasnodar” maydonida 2:1 hisobida g‘alaba qozondi.
Ushbu g‘alabani klubga Aleksey Batrakovning ikki gol urishi ta’minladi. Shuningdek, yangi mavsumning birinchi turida “Lokomotiv” uy maydonida yuqori natija ko‘rsatib, chempionatga qaytgan “Sochi” jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etdi.
Bu yutuqlar jamoaning mavsumdagi ishonchli o‘yini va yaxshi tayyorgarligidan darak beradi. Jamoa keyingi o‘yinlarda ham muvaffaqiyatli natijalarni ko‘rsatishga intiladi.

Бакаев: В Локомотиве я улучшаюсь с каждой игрой
Нападающий московского "Локомотива" Зелимхан Бакаев высказался о процессе адаптации в команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, с адаптацией нет никаких проблем. В команде есть хорошие футболисты, и он старается улучшать себя в каждой игре.
Он отметил необходимость подготовки к следующей игре. Несмотря на влияние температуры воздуха, это воспринимается им как хороший опыт.
Он заявил, что будет продолжать развивать свою игру и всегда стремиться к высоким результатам. Напомним, что команда "Локомотив" одержала победу со счетом 2:1 в игре, проведенной в субботу на поле "Краснодара".
Эту победу клубу обеспечили два гола Алексея Батракова. Также в первом туре нового сезона "Локомотив" на домашнем стадионе с высоким результатом обыграл вернувшийся в чемпионат "Сочи" со счетом 3:0.
Эти достижения свидетельствуют о надежной игре команды в сезоне и хорошей подготовке. Команда также стремится показать успешные результаты в следующих играх.