Moyzes Zenitga qarshi durangdan so‘ng fikr bildirdi
Moskvaning CSKA jamoasi himoyachisi Moyzes Rossiya chempionatining uchinchi turida Sankt-Peterburgning Zenit jamoasiga qarshi o‘yindan so‘ng natija haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi. Moyzes o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida quyidagilarni yozdi: “Bunday natija uchun afsusdaman.
Ammo jamoamiz uchun xursandman, biz oxirigacha kurashdik. Barchaga e’tibor va qo‘llab-quvvatlash uchun minnatdorchilik bildiraman”.
Eslatib o‘tamiz, Moyzes ushbu uchrashuvning eng yaxshi futbolchisi deb topildi. Uchta o‘yindan so‘ng CSKA besh ochko jamg‘argan va Rossiya chempionati jadvalida yettinchi o‘rinda bormoqda.
Jamoani boshqarayotgan Fabio Chelestini shogirdlari peshqadam Lokomotivdan to‘rt ochkoga ortda qolmoqda. Shu tariqa, CSKA jamoasi chempionatda yuqori o‘rinlar uchun kurashni davom ettirmoqda.

Мойес высказался после ничьей с Зенитом
Защитник московского ЦСКА Мойзес высказал свое мнение о результате после матча третьего тура чемпионата России против санкт-петербургского Зенита. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью 1:1. Мойзес написал на своей странице в социальной сети: “Мне жаль такого результата.
Но я рад за нашу команду, мы боролись до конца. Благодарю всех за внимание и поддержку”.
Напомним, что Мойзес был признан лучшим игроком этого матча. После трех игр ЦСКА набрал пять очков и занимает седьмое место в таблице чемпионата России.
Подопечные Фабио Челестини отстают от лидера Локомотива на четыре очка. Таким образом, команда ЦСКА продолжает борьбу за высокие места в чемпионате.