CSKA hujum chizig‘ini kuchaytirishni rejalashtirmoqda
Poytaxtning CSKA futbol klubi joriy transfer oynasida hujum chizig‘ini kuchaytirishni rejalashtirmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda klub vakili Kirill Breydo o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida ma’lum qildi. Breydo o‘z murojaatida jamoaga yangi hujumchilar jalb etilishi kutilayotganini ta’kidladi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bu bir nafar futbolchi bilan cheklanmaydi. Biroq, yangi futbolchilar bilan bog‘liq batafsil ma’lumotlar transfer bitimlari yakunlangandan so‘ng e’lon qilinadi.
CSKA Rossiya chempionatining yangi mavsumini g‘alaba va ikkita durang natija bilan boshladi. Uchinchi tur yakuniga ko‘ra, jamoa besh ochko jamg‘argan holda turnir jadvalining sakkizinchi pog‘onasida bormoqda.
Keyingi o‘yinda CSKA murabbiyi Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa Qozonning Rubin klubi bilan uchrashadi. Mazkur bahs Moskva shahridagi VEB Arenada bo‘lib o‘tadi.
Klub rahbariyati jamoani kuchaytirish uchun faol harakat qilayotganini bildirgan. Yangi futbolchilarni jamoaga moslashtirish va natijalarni yaxshilash asosiy maqsad qilib belgilangan.

ЦСКА планирует усилить атакующую линию
Футбольный клуб ЦСКА из столицы планирует усилить атакующую линию в текущем трансферном окне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил представитель клуба Кирилл Брейдо на своей странице в социальных сетях. Брейдо отметил, что ожидается привлечение новых нападающих в команду.
По его словам, это не ограничится одним футболистом. Однако подробная информация о новых игроках будет объявлена после завершения трансферных сделок.
ЦСКА начал новый сезон чемпионата России с победы и двух ничьих. По итогам третьего тура команда занимает восьмое место в турнирной таблице, набрав пять очков.
В следующем матче команда под руководством тренера Фабио Челестини встретится с клубом Рубин из Казани. Этот матч пройдет на ВЭБ Арене в Москве.
Руководство клуба заявило о активных действиях по усилению команды. Основной целью является адаптация новых футболистов в команду и улучшение результатов.