Titov Stankovichning kelajagi haqida fikr bildirdi
Poytaxtning “Spartak” jamoasining sobiq yarim himoyachisi Egor Titov serbiyalik mutaxassis Dejan Stankovichning “xalq jamoasi” bosh murabbiyi sifatidagi kelajagi haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Titovning so‘zlariga ko‘ra, Stankovich ishdan bo‘shatilishi yoki uning jamoadagi faoliyati haqida aniq fikr bildirish qiyin, chunki u jamoa ichidagi holatdan xabardor emas. U, shuningdek, jamoaning ichki muhitini bilmasligini va vaziyat qanday rivojlanishini oldindan aytish mushkulligini ta’kidladi.
Shu bilan birga, Titov Dejan Stankovich jamoada yuzaga kelgan muammolarni imkon qadar tezroq bartaraf etishiga umid bildirganini aytdi. Rossiya chempionatining to‘rtinchi turida “Spartak” safarda “Lokomotiv”ga 2:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi.
Ushbu natijadan so‘ng, “Spartak” turnir jadvalida 11-o‘rinni egallab turibdi. Navbatdagi uchrashuvda Stankovich boshchiligidagi jamoa “Lukoyl Arena” stadionida Sankt-Peterburgning “Zenit” jamoasiga qarshi maydonga tushadi.

Титов Станкович о будущем высказался
Бывший полузащитник столичного клуба «Спартак» Егор Титов высказал свое мнение о будущем сербского специалиста Деяна Станкевича на посту главного тренера «народной команды». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Титова, трудно сказать, будет ли Станкевич уволен или как-то изменится его деятельность в команде, так как он не осведомлен о ситуации внутри коллектива. Он также отметил, что не знает внутренней атмосферы в команде и предсказать, как будет развиваться ситуация, сложно.
В то же время Титов выразил надежду, что Деян Станкевич как можно скорее решит возникшие в команде проблемы. В четвертом туре чемпионата России «Спартак» на выезде проиграл «Локомотиву» со счетом 2:4.
После этого результата «Спартак» занимает 11-е место в турнирной таблице. В следующем матче команда под руководством Станкевича выйдет на поле стадиона «Лукойл Арена» против санкт-петербургского «Зенита».