Madridning "Real" jamoasi Jahon klub chempionati guruh bosqichining uchinchi turida "Red Bull Zalsburg"ga qarshi o‘ynaydigan o‘yindagi tarkibini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Huqum chizig‘ida Vinisius Junyor, Gonsalo Garsiya va Arda Gyuler maydonga tushadi. Rodrigo esa ketma-ket ikkinchi o‘yinda zaxiradan boshlaydi.
Oldingi o‘yinda, "Pachuki"ga qarshi kechgan bahsda (3:1), braziliyalik futbolchi hatto zaxiradan ham maydonga tushmagan edi. Xabi Alonso Rodrigoni maydonga tushirishni istamasligi futbolchi yaqin kelajakda jamoani tark etishi mumkinligi haqidagi mish-mishlarni kuchaytirmoqda.
Eslatib o‘tamiz, Londondagi "Arsenal" jamoasi unga qiziqish bildirayotgani ma’lum. Madrid va Zalsburg jamoalari o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 04:00da boshlanadi.
Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini LiveResult.ru sayti taqdim etadi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba uchun kurash kuchli bo‘ladi.

Алонсо снова оставил Родриго в запасе в команде Реал
Мадридский "Реал" объявил состав на матч третьего тура группового этапа клубного чемпионата мира против "Ред Булл Зальцбург". Об этом сообщает Euro-football.ru.
На поле выйдут Винисиус Жуниор, Гонсало Гарсия и Арда Гюлер. Родриго же во второй раз подряд начнет матч с скамейки запасных.
В предыдущем матче против "Пачуки" (3:1) бразильский футболист даже не вышел на поле с запасных. Желание Хаби Алонсо не выпускать Родриго на поле усиливает слухи о том, что игрок может покинуть команду в ближайшем будущем.
Напоминаем, что лондонский "Арсенал" проявляет к нему интерес. Игра между Мадридом и Зальцбургом начнется в 04:00 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию этого матча предоставит сайт LiveResult.ru. Этот матч имеет важное значение для команд, и борьба за победу будет напряженной.