Pavlyuchenko PSJ va Bavariya o‘rtasidagi g‘olibni aytdi
Sobiq «Spartak» hujumchisi Roman Pavlyuchenko Jahon Klub Chempionati doirasidagi «PSJ» va «Bavariya» jamoalari o‘rtasidagi chorak final uchrashuvi haqida o‘z taxminini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu jamoalar turnirning chorak finalida AQShda yuzma-yuz kelishadi. Pavlyuchenko fikricha, «PSJ» va «Bavariya» finalga chiqishga loyiq jamoalar hisoblanadi.
Shunga qaramay, sobiq spartakchi g‘alabani parijliklarga bergan. U aytishicha, ijrochi sifatida parijliklar kuchliroq.
Shu sababli «PSJ»ning g‘alabasini qo‘llab-quvvatlaydi. Uchrashuvning boshlanish fiti 5 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00da yangraydi.
O‘yinni matnli translyatsiya shaklida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Bu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otadi, chunki ikkala jamoa ham yuqori darajada o‘ynashga qodir va finalga chiqish uchun kurashadi.

Павлюченко назвал победителя между ПСЖ и Баварией
Бывший нападающий «Спартака» Роман Павлюченко высказал свое мнение о четвертьфинальном матче между командами «ПСЖ» и «Бавария» в рамках Всемирного клубного чемпионата. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эти команды встретятся в четвертьфинале турнира в США. По мнению Павлюченко, «ПСЖ» и «Бавария» являются достойными командами для выхода в финал.
Тем не менее, бывший спартаковец отдал победу парижанам. Он считает, что парижане сильнее в исполнении.
Поэтому он поддерживает победу «ПСЖ». Начало матча прозвучит 5 июля в 19:00 по московскому времени.
Игра будет доступна для просмотра в текстовом формате на портале LiveResult. Этот матч вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, так как обе команды способны играть на высоком уровне и будут бороться за выход в финал.