Titov: PSJ va Real o‘rtasida kam gol bo‘ladi
Sobiq Moskva “Spartak” yarim himoyachisi Yegor Titov klub jahon chempionati yarim finalida bo‘lib o‘tadigan “PSJ” hamda “Real” o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ushbu uchrashuvda ko‘p taktika va turli harakatlar bo‘lishini kutmoqda. Jamoalar ko‘p gol urishiga unchalik ishonmaydi va uchrashuvda jami 3 ta golga yetmasligi ehtimolini oladi.
Titovning so‘zlariga ko‘ra, bu fikr “RB Sport” ekspertlari tomonidan ham qo‘llab-quvvatlanmoqda. “PSJ” va “Real” o‘rtasidagi o‘yin 9 iyul chorshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Asosiy hakamning dastlabki fiti Moskva vaqti bilan soat 22:00 da yangraydi. Ushbu jamoalar g‘olibi finalga yo‘l oladi va Londondagi “Chelsi” jamoasi bilan chempionlik unvoni uchun bahs yuritadi.
Klub jahon chempionati finali 13 iyul yakshanba kuni o‘tkazilishi rejalashtirilgan. Bu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti va futbol muxlislari uchun muhim voqea hisoblanadi.

Титов: Между ПСЖ и Реалом будет мало голов
Бывший полузащитник московского "Спартака" Егор Титов высказал свои мысли о матче между "ПСЖ" и "Реалом", который пройдет в полуфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он ожидает, что в этой встрече будет много тактики и различных действий. Команды не слишком верят в большое количество голов и предполагают, что в матче не будет забито более 3-х голов.
По словам Титова, это мнение также поддерживается экспертами "RB Sport". Игра между "ПСЖ" и "Реалом" состоится 9 июля в среду.
Первый свисток главного арбитра прозвучит в 22:00 по московскому времени. Победитель этой команды выйдет в финал и будет бороться за титул чемпиона с командой "Челси" из Лондона.
Финал клубного чемпионата мира запланирован на 13 июля в воскресенье. Эта игра ожидается с большим интересом и считается важным событием для футбольных болельщиков.