Bulykin: PSJ va Real finalga chiqish imkoniyati teng
Mashhur sobiq futbolchi Dmitriy Bulykin Klublar jahon chempionatining yarim finalida o‘ynaydigan PSJ va Real jamoalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, PSJ kichik ustunlikka ega bo‘lsa-da, bu o‘yinda hech narsani hal qilmaydi. Jamoalarning finalga chiqish imkoniyati teng va natija faqat bitta o‘yinga bog‘liq bo‘ladi.
Bulykin bu fikrlarini Sport-Express nashriga bergan intervyusida ta’kidlagan. PSJ va Real o‘rtasidagi uchrashuv 9 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Klublar jahon chempionatining birinchi finalchisi allaqachon ma’lum bo‘lib, u Chelsea jamoasi bo‘ldi.
Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va natijasi futbol tarixida muhim ahamiyatga ega bo‘ladi. Har ikki jamoa ham g‘alaba uchun barcha imkoniyatlarni ishga soladi.

Булыкин: У ПСЖ и Реала равные шансы на выход в финал
Известный бывший футболист Дмитрий Булыкин высказал мнение о командах ПСЖ и Реал, которые будут играть в полуфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, хотя у ПСЖ есть небольшое преимущество, это не решает ничего в этой игре. Шансы команд на выход в финал равны, и результат будет зависеть только от одной игры.
Булыкин подчеркнул эту мысль в интервью изданию Спорт-Экспресс. Матч между ПСЖ и Реалом начнется 9 июля в 22:00 по московскому времени.
Игра будет транслироваться текстом на портале LiveResult. Первый финалист клубного чемпионата мира уже известен, им стала команда Челси.
Эта игра вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, и ее результат будет иметь важное значение в истории футбола. Обе команды будут использовать все возможности для победы.