Mashhur futbol funksioneri Franko Kamochchi “Krasnodar” jamoasining transfer ishlarini yuqori baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kamochchining so‘zlariga ko‘ra, “Krasnodar” sifatli o‘yinchilarni sotib olib, jamoani kuchaytirmoqda va Rossiya chempionlik unvonini himoya qilish imkoniyatiga ega. U yozgi transfer oynasida jamoaning faoliyatini ijobiy baholab, yangi mavsumda ham muvaffaqiyatga erishishlarini kutmoqda.
Eslatib o‘tish joizki, bahor oylarida “Krasnodar” tarixida birinchi marta Rossiya chempioni bo‘ldi. Murad Musayev boshchiligidagi jamoa “Zenit”dan bir ochko ko‘proq to‘plab, chempionlikni qo‘lga kiritdi.
Shuningdek, 12 iyul, shanba kuni “Krasnodar” Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida CSKA bilan bahs olib boradi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim sinov bo‘lib, yangi mavsumdagi muvaffaqiyatga tayyorgarlik sifatida ko‘rilmoqda.

Франко Камоччи высоко оценил трансферы Краснодара
Известный футбольный функционер Франко Камоччи высоко оценил трансферные дела команды "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Камоччи, "Краснодар" покупает качественных игроков и усиливает команду, имея возможность защитить титул чемпиона России. Он положительно оценил деятельность команды в летнее трансферное окно и ожидает, что в новом сезоне они также добьются успеха.
Стоит отметить, что весной "Краснодар" впервые в своей истории стал чемпионом России. Команда под руководством Мурада Мусаева набрала на одно очко больше, чем "Зенит", и завоевала чемпионство.
Также 12 июля, в субботу, "Краснодар" проведет матч с ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Эта игра является важным испытанием для команд и рассматривается как подготовка к успеху в новом сезоне.