Ijtimoiy tarmoqlarda yaqinda bir sayohatchi tomonidan olingan video keng tarqaldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unda odamlar qayiqda suzayotgani ko‘rsatilgan, birdan ular yaqin atrofda Krishtianu Ronaldu suzib o‘tishini ko‘rishadi. Futbolchi dam olayotganlarga qo‘l silkitdi va ular yulduz hujumchi bilan uchrashuvdan hayratda qoldilar.
Aniqki, bu uchrashuv qirg‘oqqa yaqin joyda sodir bo‘lgan. Hozirda Krishtianu Ronaldu ta’tilda.
Yaqinda 40 yoshli futbolchi «Al-Nasr» klubi bilan keyingi ikki mavsumga shartnoma imzoladi. Ronaldu «sariq-ko‘k» jamoasi tarkibida Saudiya Arabistoni chempioni bo‘lishni maqsad qilgan.
Iyunda Krishtianu Ronaldu Portugaliya terma jamoasi bilan Millatlar Ligasi musobaqasida g‘olib bo‘ldi. Shuningdek, uning rafiqasi Jorjina yaxtada Krishtianu Ronaldu bilan tushgan fotosuratni e’lon qildi.
Ushbu voqealar futbolchining faol va faoliyatidan tashqari hayotiga oid yangiliklar sifatida qiziqish uyg‘otmoqda.

Криштиану Роналду удивил путешественников на лодке
Недавно в социальных сетях широко распространилось видео, снятое одним туристом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На нем показаны люди, которые плывут на лодке, и вдруг они видят, как Криштиану Роналду проплывает рядом. Футболист помахал отдыхающим, и они были в восторге от встречи со звездным нападающим.
Очевидно, эта встреча произошла недалеко от берега. В настоящее время Криштиану Роналду на отдыхе.
Недавно 40-летний футболист подписал контракт с клубом «Аль-Наср» на следующие два сезона. Роналду ставит цель стать чемпионом Саудовской Аравии в составе «желто-синих».
В июне Криштиану Роналду стал победителем турнира Лиги наций с национальной сборной Португалии. Также его жена Джорджина опубликовала фотографию, на которой она запечатлела Криштиану Роналду на яхте.