Anton Miranchuk Rossiyaga qaytmasligini aytdi
"Syon" jamoasining yarim himoyachisi Anton Miranchuk kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchining so‘zlariga ko‘ra, hozirda u Rossiya Premer-ligasiga qaytish haqida o‘ylamayapti. Miranchukning ta’kidlashicha, u hozirda "Syon" jamoasida faoliyat yuritmoqda va Rossiyaga qaytish haqida katta gap-so‘z qilishning hojati yo‘q.
Yevropada o‘ynaganini tan olgan futbolchi, ayni paytda o‘zining asosiy maqsadi "Syon" jamoasida muvaffaqiyat qozonish ekanligini aytdi. Shuningdek, joriy hafta chorshanba kuni Sankt-Peterburg shahrida "Zenit" va "Syon" jamoalari o‘rtasida mavsumoldi do‘stlik uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Anton Miranchuk 2022 yil sentyabr oyidan buyon "Syon" sharafini himoya qilmoqda va jamoaning asosiy o‘yinchilaridan biri hisoblanadi.
Uning kelajagi va faoliyati haqida qo‘shimcha ma’lumotlar futbol ixlosmandlari tomonidan katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.

Антон Миранчук сказал, что не вернется в Россию
"Сьон" командынинг полузащитник Антон Миранчук высказал свои мысли о будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам футболиста, в настоящее время он не думает о возвращении в Российскую Премьер-Лигу. Миранчук подчеркнул, что сейчас он активно выступает за команду "Сьон" и нет необходимости говорить о возвращении в Россию.
Признав, что играл в Европе, футболист отметил, что его основной целью в данный момент является достижение успеха с командой "Сьон". Также в эту среду в Санкт-Петербурге пройдет товарищеский матч между командами "Зенит" и "Сьон".
Эту игру можно будет следить через текстовую трансляцию на портале LiveResult. Антон Миранчук защищает честь "Сьона" с сентября 2022 года и является одним из ключевых игроков команды.
Дополнительная информация о его будущем и карьере вызывает большой интерес у футбольных болельщиков.