Munisa Rizaeva: $1,500,000lik hovli va qiziqarli suhbat!
O‘zbekistonning mashhur xonandasi Munisa Rizaeva o‘zining yaqinda sotib olgan $1,500,000lik hovlisida bloger Jahongirni mehmon qildi. Jurnalist uning uyini aylanish davomida qiziqarli savollar bilan muhokamaga tortishga harakat qildi.
Munisa yangi uyiga ko‘chib kelganini va hali barcha jihozlar to‘liq o‘rnatilmaganini ta’kidlab, Jahongir bilan hazillashdi: "Siz darrov chopib keldingiz, Siz yomonsiz!"
Bloger esa bunga javoban "Uch yil oldin, erga tegib farzandli bo‘lsangiz mehmonga kelamiz deb kelishgan edik. Va’daga vafo qildik!" dedi. Munisa buni tasdiqlab, "15 yil ichida uch marta intervyu bergan bo‘lsam, ikkitasi sizga tegishli" deya kuldi.
Suhbat davomida xonanda hovlining loyihasi, ichki dizayni va shaxsiy hayoti haqida gapirdi. Hovli oldida turgan qimmatbaho mashinalar ham diqqat markazida bo‘ldi.

Муниса Ризаева: $1,500,000 особняк и интересный разговор!
Известная узбекская певица Муниса Ризаева пригласила блогера Джахонгира в свой недавно купленный дом стоимостью $1,500,000. Журналист попытался обсудить интересные вопросы во время экскурсии по ее дому.
Муниса, подчеркивая, что она только что переехала в новый дом и что все оборудование еще не установлено, пошутила с Джахонгиром: "Вы сразу же пришли, вы плохой!"
Блогер в ответ сказал: "Три года назад, когда вы вышли замуж и стали родителями, мы договорились прийти в гости. Мы сдержали обещание!" Муниса подтвердила это, смеясь: "Если я давала интервью три раза за 15 лет, два из них были вам".
В ходе беседы певица рассказала о проекте дома, внутреннем дизайне и личной жизни. Дорогие автомобили, стоящие перед домом, также привлекли внимание.