Sobiq «Spartak» jamoasi sardori Yegor Titov Premyer-liga doirasidagi «Baltika»ga qarshi o‘yinda jamoaning mag‘lubiyati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
«Qizil-oq» jamoa o‘z maydonida 0:3 hisobida yutqazdi va uch nafar futbolchisi maydondan haydalib, o‘yinni to‘qqiz nafar o‘yinchi bilan yakunladi. «Spartak» tarkibida birinchi qaytarib yuborish o‘yinning 11-daqiqasida sodir bo‘ldi.
Titovning so‘zlariga ko‘ra, u jamoaning ruhiy holati va murakkab vaziyatda o‘yinchilarni ruhlantira oladigan yetakchining yo‘qligidan xavotirga tushdi. U aytdiki, futbolchilar orasida hech kim «Do‘stlar, biz kimmiz?
Biz – «Spartak»miz! Mayli, bitta futbolchimiz yo‘q, lekin o‘ynashda davom etamiz!» deb gapira olmadi.
Yangi mavsumda Premyer-liga doirasida ikki o‘yindan so‘ng «Spartak» uch ochko jamg‘argan. Keyingi turda Dejan Stankovich boshchiligidagi jamoa «Akron»ga qarshi safarda maydonga tushadi.

пасмурно ветер 0.2 м/с, СЗ
Бывший капитан «Спартака» Егор Титов высказал мнение о поражении команды в матче против «Балтики» в рамках Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
«Красно-белые» проиграли на своем поле со счетом 0:3, и трое футболистов были удалены с поля, завершив матч с девятью игроками. Первое удаление в составе «Спартака» произошло на 11-й минуте игры.
По словам Титова, он обеспокоен моральным состоянием команды и отсутствием лидера, который мог бы вдохновить игроков в сложной ситуации. Он сказал, что никто из футболистов не мог сказать: «Друзья, кто мы?
Мы – «Спартак»! Не важно, что одного игрока нет, мы продолжаем играть!»
В новом сезоне в рамках Премьер-лиги после двух матчей «Спартак» набрал три очка. В следующем туре команда под руководством Деяна Станковича сыграет на выезде против «Акрона».