Litvinov ko‘zidagi jarohat haqida hakamdan so‘rashni aytdi
Moskvaning Spartak jamoasi yarim himoyachisi Ruslan Litvinov Akron jamoasiga qarshi o‘yindan so‘ng, ko‘z ostidagi ko‘k dog‘ haqida savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1:1 hisobida durang natija bilan yakunlandi. Litvinovning aytishicha, birinchi bo‘limda ko‘z ostiga jarohat olgan.
U hakam bu holatni o‘zi tizzasiga urilgan deb hisoblaganini, batafsil ma’lumot uchun hakamdan so‘rash mumkinligini bildirdi. Spartak Rossiya chempionatining dastlabki uch uchrashuvida to‘rt ochko jamg‘ardi.
Endi jamoa bosh murabbiy Deyan Stankovich boshchiligida navbatdagi o‘yinga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Ular mehmon sifatida chempionatning hozirgi yetakchisi Lokomotivga qarshi maydonga chiqadi.
Ushbu markaziy uchrashuv shanba kuni, 9-avgust sanasida bo‘lib o‘tadi. O‘tgan mavsumda Spartak Rossiya Premyer-ligasini to‘rtinchi o‘rinda yakunlagan edi.
Jamoa yangi mavsumda yuqori natijalarga erishish uchun harakat qilmoqda. Barcha muxlislar navbatdagi o‘yinda Spartakdan yaxshi natija kutmoqda.

Литвинов сказал, что спросит судью о ране на глазу
Полузащитник московского Спартака Руслан Литвинов ответил на вопрос о синяке под глазом после матча с командой Akron. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью 1:1. По словам Литвинова, он получил травму под глазом в первом тайме.
Он сообщил, что судья считал, что он сам ударился коленом, и добавил, что можно спросить судью для получения более подробной информации. Спартак набрал четыре очка в первых трех матчах чемпионата России.
Теперь команда под руководством главного тренера Деяна Станковича готовится к следующему матчу. Они выйдут на поле в качестве гостей против нынешнего лидера чемпионата Локомотива.
Этот центральный матч состоится в субботу, 9 августа. В прошлом сезоне Спартак завершил Российскую Премьер-Лигу на четвертом месте.
Команда стремится добиться высоких результатов в новом сезоне. Все болельщики ожидают хорошего результата от Спартака в следующем матче.