Murabbiyning so‘zlariga ko‘ra, murakkab mavsumga qaramay, klubni aynan shunday paytda tark eta olmasligini his qilgan. Welt nashriga bergan intervyusida Klopp lavozim masalasi emas, balki jamoaga bo‘lgan mas’uliyat hissi qarorini belgilaganini ta’kidladi. U shunday dedi: "2022/23 mavsum biz uchun oson kechmadi.
Yozda Germaniya terma jamoasi yangi murabbiy qidirmoqda edi. Men yangi narsani boshlash uchun rozilik berishim mumkin edi.
Lekin 'Liverpul'ni shunchaki tark etish men uchun emas edi. Men jamoa, odamlar bilan aloqalar o‘rnatgandim.
Biz boshlagan ishni davom ettirish men uchun juda muhim edi." Klopp 2015 yildan 2024 yilgacha "Liverpul"ni boshqargan. 2025 yil boshidan beri u Red Bull futbol loyihasi tarkibida faoliyat yuritmoqda.
Kloppning qarori uning o‘ziga xos mas’uliyat va sadoqat tuyg‘ulari bilan bog‘liq bo‘lib, u o‘z ishiga jiddiy yondashishini ko‘rsatadi.

GeForce RTX 5060 Ti в тесте набрал 10 242 балла
Видеокарта GeForce RTX 5060 Ti продемонстрировала свои возможности в тесте на платформе FurMark, сообщает pepelac.news. Устройство набрало 10 242 балла, показав почти такой же результат, как у предыдущего поколения RTX 4060 Ti.
Видеокарта прошла тест с индексом 10DE-2D04, и зафиксировано две версии: одна потребляет 190 Вт, другая — 180 Вт.
Однако некоторые технические неисправности могут быть связаны с программным обеспечением (драйверами) или аппаратной платформой, так как в тесте использовались драйверы разных версий.
NVIDIA в настоящее время активно проводит тестирование и оптимизацию перед выпуском новой модели. Это практика, которая регулярно осуществляется компанией перед презентацией новых продуктов.
Предварительные данные и результаты тестов вызывают большой интерес у пользователей в отношении производительности и энергоэффективности. В ближайшие дни ожидается официальное объявление технических деталей от NVIDIA.