Pavlyuchenko: Manchester Siti Al-Xilalni yengadi, katta farq bilan
Seshanba kuni ertalab, Moskva vaqti bilan aytganda, Jahon Klublar chempionatida "Manchester Siti" va "Al-Xilol" jamoalari o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko bildirdi. Pavlyuchenko ta’kidlashicha, "Manchester Siti" daraja jihatdan "Al-Xilol"dan ancha ustun.
U Xosep Gvardiola boshchiligidagi jamoaning aniq g‘alaba qozonishini taxmin qilmoqda. Sobiq spartaklik futbolchi "Manchester Siti"ning -1,5 farosi bilan g‘alaba qozonishiga pul tikadi, deb aytgan. "Manchester Siti" va "Al-Xilol" o‘rtasidagi o‘yin 1 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 04:00 da boshlanadi.
Maydondagi voqealarni matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda, chunki har ikkala jamoa o‘z kuchini namoyish etadi va Jahon Klublar chempionatida yuqori o‘rinlarni egallash uchun kurashadi.

Павлюченко: Манчестер Сити победит Аль-Хилаль с большим отрывом
Во вторник утром, по московскому времени, в чемпионате мира клубов сыграют команды "Манчестер Сити" и "Аль-Хилаль". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями о предстоящем матче поделился бывший футболист сборной России Роман Павлюченко. Павлюченко подчеркивает, что "Манчестер Сити" значительно превосходит "Аль-Хилаль" по уровню.
Он предполагает, что команда под руководством Хосепа Гвардиолы одержит уверенную победу. Бывший футболист "Спартака" сказал, что ставит на победу "Манчестер Сити" с форой -1,5. Матч между "Манчестер Сити" и "Аль-Хилаль" начнется 1 июля в 04:00 по московскому времени.
События на поле можно будет отслеживать в текстовой трансляции. Этот матч ожидается как интересное и важное противостояние для футбольных болельщиков, так как обе команды продемонстрируют свои силы и будут бороться за высокие места в чемпионате мира клубов.