Flamengo bosh murabbiyi Bavariya g‘alabasini tan oldi
Jahon klublar chempionati 2025 yilning 1/8 final uchrashuvida Flamengo jamoasi Myunxenning Bayern klubiga 2:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Braziliya jamoasi bosh murabbiyi Felipe Luis ushbu natija haqida fikr bildirdi. Unga ko‘ra, raqib bu o‘yinda yaxshiroq edi.
Bayern jamoasi juda yaxshi o‘ynadi. Bunday yuqori darajadagi musobaqalarda har bir xato jiddiy oqibatlarga olib kelishi mumkin.
G‘alabani haqiqatan ham munosib topgan tomon bayram qildi. Ma’lumot uchun, yarim final yo‘llanmasi uchun nemis klubi Fransiyaning PSJ jamoasi bilan bahs olib boradi.
PSJ esa Amerika klubi Inter Mayamiga qarshi o‘yinda 4:0 hisobida g‘alaba qozondi. Bu natijalar musobaqaning qizg‘in va murosasiz kechishini ko‘rsatmoqda.

Фламенго главный тренер признал победу Баварии
В матче 1/8 финала клубного чемпионата мира 2025 года команда Фламенго проиграла мюнхенской Баварии со счетом 2:4. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер бразильской команды Фелипе Луис высказал свое мнение о результате. По его словам, соперник в этой игре был лучше.
Команда Баварии играла очень хорошо. В таких высококлассных турнирах каждая ошибка может привести к серьезным последствиям.
Победитель действительно заслуженно отпраздновал успех. Для справки, немецкий клуб будет бороться за выход в полуфинал с французской командой ПСЖ.
ПСЖ, в свою очередь, одержал победу над американским клубом Интер Майами со счетом 4:0. Эти результаты показывают, что турнир будет проходить в напряженной и бескомпромиссной борьбе.