Kassierra: Zenit Serbiyaga qarshi 3:0 g‘alaba qildi
Peterburgning Zenit jamoasi hujumchisi Mateo Kassyierra Serbiya klubi Qizil Yulduzga qarshi o‘tkazilgan do‘stona o‘yindagi katta g‘alaba haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ularning jamoasi o‘z maydonida 3:0 hisobida g‘alaba qozondi. Mateo Kassyierra o‘yinda boshidan oxirigacha ustunlik qilib, o‘yinni nazoratda ushlab turganliklarini aytdi.
U ko‘p imkoniyatlar yaratildi va o‘yin ishonch bilan yirik g‘alabaga olib kelganini ta’kidladi. Ushbu g‘alaba jamoa uchun muhim bo‘ldi.
Keyingi do‘stona o‘yinda Sergey Semak rahbarligidagi jamoa Shveytsariyaning Syon klubi bilan 9 iyulda maydonga chiqadi. O‘tgan mavsum Rossiya Premyer ligasida Zenit jamoasi ikkinchi o‘rinni egallagan edi.
Jamoa yangi mavsumda ham yuqori natijaga erishishni maqsad qilgan. Shu bois har bir o‘yinda kuch va imkoniyatlarini to‘liq namoyish etishga intilmoqda.
Zenit muxlislari oldida o‘zlarini namoyon qilish uchun yaxshi sharoit yaratildi. Jamoa murabbiylari va futbolchilari kelgusidagi o‘yinlarga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Hozirgi vaqtda futbolchilar o‘z o‘yin uslublarini yanada takomillashtirishga harakat qilmoqda. Bu esa yangi muvaffaqiyatlarga erishish imkonini beradi.

Кассиера: Зенит одержал победу над Сербией со счетом 3:0
Петербургская команда Зенит нападающий Матео Кассьерра высказался о крупной победе над сербским клубом Красная Звезда в товарищеском матче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Их команда одержала победу со счетом 3:0 на своем поле. Матео Кассьерра отметил, что команда с начала до конца контролировала игру и доминировала.
Он подчеркнул, что было создано много возможностей, и игра привела к уверенной крупной победе. Эта победа была важна для команды.
В следующем товарищеском матче команда под руководством Сергея Семака выйдет на поле против швейцарского клуба Сьон 9 июля. В прошлом сезоне команда Зенит заняла второе место в Российской Премьер-лиге.
Команда также нацелена на высокие результаты в новом сезоне. Поэтому они стремятся полностью продемонстрировать свои силы и возможности в каждой игре.
Созданы хорошие условия, чтобы проявить себя перед болельщиками Зенита. Тренеры и футболисты команды серьезно готовятся к предстоящим играм.
В настоящее время футболисты стараются улучшить свои игровые стили. Это даст возможность достичь новых успехов.