Real futbolchisi Bellingemga tug‘ilgan kun tabrigi berdi
Yakshanba, 29 iyunda, Madridning "Real" jamoasi va Angliya milliy terma jamoasi yarim himoyachisi Jud Bellingem o‘zining 22 yoshga to‘lgan tug‘ilgan kunini nishonladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Angliyalik futbolchini bayram bilan jamoa hamkori Vinisius Junior tabrikladi. Braziliyalik futbolchi ijtimoiy tarmoqlarda "Tug‘ilgan kuning bilan, mening g‘alim" deb yozdi.
Hozirda "Real" jamoasi AQShda o‘tkazilayotgan klubaro jahon chempionatida ishtirok etmoqda. 1/8 final bosqichida Xabi Alonso shogirdlari Turinning "Yuventus" jamoasi bilan to‘qnashadi.
Ushbu o‘yin 1 iyul, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi. Asosiy hakamning birinchi furiqasi Moskva vaqti bilan soat 22:00 da yangraydi.
Bu o‘yin "Real" uchun muhim vazifa bo‘lib, jamoa o‘z imkoniyatlarini ko‘rsatishga intilmoqda. Futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va jozibador bellashuv bo‘lishi kutilmoqda.

Реальный футболист поздравил Беллингема с днем рождения
В воскресенье, 29 июня, полузащитник мадридского "Реала" и сборной Англии Джуд Беллингем отметил свой 22-й день рождения. Об этом сообщает Euro-football.ru.
С днем рождения футболиста поздравил партнер по команде Винисиус Жуниор. Бразильский футболист написал в социальных сетях: "С днем рождения, мой гений".
В настоящее время команда "Реал" участвует в клубном чемпионате мира, который проходит в США. В 1/8 финала подопечные Хави Алонсо встретятся с туринским "Ювентусом".
Эта игра состоится 1 июля, во вторник. Первый свисток главного судьи прозвучит в 22:00 по московскому времени.
Эта игра является важной задачей для "Реала", команда стремится продемонстрировать свои возможности. Ожидается интересное и захватывающее противостояние для футбольных болельщиков.