PSJ va Bavariya o‘rtasida 3+ gol kutilmoqda
2025 yilgi klub jahon chempionati chorakk finalida Myunxenning "Bavariya" klubi Fransiyaning "PSJ" jamoasi bilan to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu qarama-qarshilik bo‘yicha fikrini Moskva "Spartak"ining sobiq futbolchisi Pavel Yakovlev bildirdi. Yakolevning so‘zlariga ko‘ra, u "Bavariya"ning so‘nggi ikkita o‘yinida birinchi taymda gol o‘tkazib yuborganini qayd etdi.
Shuning uchun uning taxmini shuki, "PSJ" birinchi taymda gol uradi. Ikkinchi prognoz esa o‘yinda jami 3 tadan ortiq gol bo‘lishi haqida.
Bu fikrlar "RB Sport" orqali e’lon qilindi. "PSJ" va "Bavariya" o‘rtasidagi uchrashuv 5 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 19:00 ga belgilangan. Ushbu o‘yinni batafsil matnli onlayn translyatsiya orqali Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.
Bu o‘yinning yuqori darajada qiziqarli va muhim o‘yinlardan biri bo‘lishi kutilmoqda. Har ikki jamoa ham kuchli tarkibga ega bo‘lib, finalga chiqish uchun bor kuchini sarflaydi.

Ожидается, что между ПСЖ и Баварией будет забито более 3 голов
В четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года мюнхенская "Бавария" встретится с французской командой "ПСЖ". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своё мнение по этому противостоянию высказал бывший футболист московского "Спартака" Павел Яковлев. По словам Яковлева, он отметил, что "Бавария" пропустила гол в первом тайме в последних двух играх.
Поэтому его прогноз таков: "ПСЖ" забьёт гол в первом тайме. Второй прогноз касается того, что в игре будет больше 3 голов.
Эти мнения были опубликованы через "RB Sport". Матч между "ПСЖ" и "Баварией" состоится 5 июля, в субботу.
Время начала игры назначено на 19:00 по московскому времени. Эту игру можно будет следить в текстовой онлайн-трансляции на сайте Liveresult.ru.
Ожидается, что этот матч станет одним из самых интересных и важных на высоком уровне. Обе команды имеют сильный состав и приложат все усилия для выхода в финал.