Anton Miranchuk Syon bilan shartnomani bajaradi
Anton Miranchuk joriy yil sentabr oyidan buyon Shveytsariyaning Syon klubida o‘ynamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
29 yoshli yarim himoyachi bilan shartnoma hali bir mavsumga mo‘ljallangan. Futbolchidan ushbu shartnomani to‘liq bajarishi mumkinmi, degan savol berildi.
Anton Miranchukning so‘zlariga ko‘ra, u shartnomani to‘liq bajarishga intiladi va bunday imkoniyatni cheklovchi hech qanday sabab yo‘q. Miranchuk Syon klubiga Lokomotiv bilan shartnomasi tugaganidan so‘ng erkin agent sifatida o‘tgan.
Shu vaqt ichida u jamoa safida 24 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol urdi va 3 ta golga assistentlik qildi. Joriy haftada Syon klubi Zenitga qarshi o‘yin o‘tkazadi.
Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Anton Miranchukning faoliyati va Syon klubi haqida yangiliklarni One.uz sayti orqali bilib borishingiz mumkin.

Антон Миранчук выполняет контракт с Сионом
Антон Миранчук с сентября текущего года играет в швейцарском клубе Сьон. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Контракт с 29-летним полузащитником рассчитан на один сезон. Ему был задан вопрос, сможет ли он выполнить этот контракт полностью.
По словам Антона Миранчука, он стремится выполнить контракт полностью и нет никаких причин, которые бы ограничивали такую возможность. Миранчук перешел в клуб Сьон как свободный агент после окончания контракта с Локомотивом.
За это время он провел 24 матча за команду, забил 2 гола и сделал 3 голевых передачи. На текущей неделе клуб Сьон проведет матч против Зенита.
Эту игру можно будет следить в текстовой трансляции. Новости о деятельности Антона Миранчука и клуба Сьон можно узнать на сайте One.uz.