Popov Superkubok o‘yini durang bilan tugashini kutmoqda
Aleksey Popov, ikki marta Rossiya chempioni bo‘lgan "Rubin" jamoasi a’zosi, OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasidagi o‘yinga oid o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, 12 iyul kuni Kazan stadionida Rossiya chempioni "Krasnodar" jamoasi va kubok sohibi CSKA jamoasi uchrashadi. Popovning ta’kidlashicha, o‘yinda durang va penaltilar seriyasi bo‘lishi mumkin.
Ikkala jamoa ham yuqori maqsadga ega bo‘lib, o‘yinga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda. Ular bir xil darajada ekanini qayd etdi.
Shuningdek, Popov CSKA jamoasida murabbiy almashinuvi va deyarli transferlarning yo‘qligi jamoaning kuchsizlanishiga olib kelmaganini aytdi. "Krasnodar" jamoasi birinchi marta Superkubokni qo‘lga kiritishi mumkin bo‘lsa, CSKA esa bu sovrinni sakkizinchi marta yutishga intilmoqda.

Попов ожидает, что игра за Суперкубок закончится вничью
Алексей Попов, член команды "Рубин", дважды ставшей чемпионом России, высказал свое мнение о предстоящей игре за Суперкубок России OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, 12 июля на стадионе Казани встретятся чемпион России команда "Краснодар" и обладатель кубка команда ЦСКА. Попов отметил, что в игре может быть ничья и серия пенальти.
Обе команды имеют высокие цели и серьезно готовятся к игре. Он отметил, что они находятся на одном уровне.
Кроме того, Попов сказал, что смена тренера в команде ЦСКА и почти отсутствие трансферов не привели к ослаблению команды. Команда "Краснодар" может впервые завоевать Суперкубок, в то время как ЦСКА стремится выиграть этот трофей в восьмой раз.