Zavarzin: TsSKA yangi mavsumda kuchayadi
Uning fikricha, “TsSKA” jamoasi o‘z o‘yinini sezilarli darajada yaxshilashi mumkin. O‘yinchilar murabbiy Fabio Chelestiniy bilan yaxshi tushunishni boshlashgan.
Superkubok o‘yinlari natijasida “TsSKA” jamoasi yuqori o‘rinlar uchun kurashishini taxmin qilish mumkin. Himoyadagi o‘yin ham jamoaga yuqori o‘rinlarga erishishda ilhom bag‘ishlayapti, deydi Zavarzin “Match TV” telekanaliga bergan intervyusida.
O‘tgan mavsumda “TsSKA” bosh murabbiyi Marko Nikolić rahbarligida Rossiya Premer Ligasi musobaqasida uchinchi o‘rinni egallagan va Rossiya Kubogini qo‘lga kiritgan edi. Yozda serbiyalik murabbiy jamoani tark etdi va uning o‘rniga shveytsariyalik Fabio Chelestiniy keldi.
12 iyul kuni Chelestiniy boshchiligida “TsSKA” rasmiy birinchi o‘yinida OLIMPBET Rossiya Superkubogini qo‘lga kiritdi. Shunday qilib, jamoa yangi bosh murabbiy ostida o‘z kuchini namoyish etmoqda va kelgusi mavsumda yuqori natijalar kutish mumkin.

Заварзин: ЦСКА в новом сезоне усилится
Бывший генеральный директор московского "Спартака" Юрий Заварзин уверен, что команда "Армеец" добьется хороших результатов в новом сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, команда "ЦСКА" может значительно улучшить свою игру. Игроки начали хорошо понимать тренера Фабио Челестини.
По результатам матчей за Суперкубок можно предположить, что команда "ЦСКА" будет бороться за высокие места. Игра в защите также вдохновляет команду на достижение высоких мест, говорит Заварзин в интервью телеканалу "Матч ТВ".
В прошлом сезоне команда "ЦСКА" под руководством главного тренера Марко Николића заняла третье место в Российской Премьер-Лиге и завоевала Кубок России. Летом сербский тренер покинул команду, и его место занял швейцарец Фабио Челестини.
12 июля под руководством Челестини команда "ЦСКА" в своем официальном первом матче завоевала Суперкубок России OLIMPBET. Таким образом, команда демонстрирует свои силы под новым главным тренером, и в следующем сезоне можно ожидать высоких результатов.