«Men – vatanparvarman, siz esa beadabsiz»: Pugachyova Kiprda jurnalist bilan janjallashdi
Hozirgi vaqtda Alla Pugachyova Kiprda istiqomat qilmoqda. Rossiyalik jurnalistlar uni Limasoldagi sayr vaqtida uchratib, u yerdagi hayoti haqida savol berishdi. Biroq bu savol primadonna tomonidan keskin reaksiya bilan kutib olindi.
Jurnalistning so‘roviga javoban Pugachyova haqorat va tajovuzkor munosabat bilan javob qaytardi. Gap-so‘zlar shiddatli tus olganidan so‘ng jurnalist orqaga chekinishga majbur bo‘lgan va uni tinchlantirishni so‘ragan.
Janjal davomida Pugachyova o‘zini vatanparvar, jurnalistni esa besharaf deb atagan. Ammo u Rossiyadan nega chiqib ketganini izohlab bera olmagan.
"Menga Limassol juda yoqadi. Siz ahmoq va beadabsiz. Men vatanparvarman, siz esa beadabsiz", deb qichqirdi Pugacheva.
Qizig‘i shundaki, janjal vaqtida u bilan birga uning Maksim Galkindan tug‘ilgan o‘g‘li Garri ham bo‘lgan. U sodir bo‘layotgan mojaroni tinchgina kuzatgan.
Rossiyani tark etgan Pugachyova va Galkinning yangi hayoti
Ma’lumki, Pugachyova va Galkin maxsus harbiy operatsiya boshlanganidan keyin Rossiyani tark etishgan. Ular avval Isroilga joylashishgan, ammo Yaqin Sharqdagi mojaro tufayli Kiprga ko‘chib o‘tishgan.
Shuningdek, ular ko‘p sayyohat qilishadi – yaqinda ularni Fransiya va Latviyada ham ko‘rishgan.
Bu voqea ijtimoiy tarmoqlarda va ommaviy axborot vositalarida keng muhokama qilinmoqda. Pugachyovaning keskin munosabati uning muxlislari o‘rtasida turli fikrlar paydo qildi. Uning Rossiyadan ketish sabablari haqida hali ham aniq ma’lumot yo‘q.
Eron Ho'rmuz bo'g'ozini ochish uchun to'rtta asosiy shart qo'ydi
Eron respublikasi rasmiylari Ho'rmuz bo'g'ozini to'liq ochish uchun bir qator muhim shartlar e'lon qilishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu shartlar xalqaro miqyosdagi
Dunyo Bugun, 22:29
Eron qo'mondoni: Yaqin Sharqda tinchlik uchun AQSh chiqishi kerak
Eron Islom inqilobi qo'riqchilari korpusining harbiy-dengiz kuchlari qo'mondoni Alireza Tangsiri Yaqin Sharq mintaqasidagi tinchlik va barqarorlik masalasi bo'yicha muhim bayonot
Dunyo Bugun, 21:37
Gretsiya hukumati Ho'rmuz bo'g'ozi yaqinida amalga oshirilishi mumkin bo'lgan har qanday harbiy operatsiyalarda mamlakatning ishtirok etish rejasini yo'qligini rasman
Dunyo Bugun, 21:22
Amerika sanksiyalari Kuba xalqini gumanitar ofatga duchor qildi
Amerika Qo'shma Shtatlari tomonidan o'rnatilgan uch oylik neft bo'yicha qat'iy cheklovlar Kuba xalqini gumanitar ofatga duchor bo'lish arafasiga yetkazib qo'ydi. Bu
Tojikiston Tehrondan olti yuz million dollarlik mahsulot sotib oldi
RANXiGS tahliliy markazining yetakchi mutaxassisi Anatoliy Tixonovning so'nggi e'tiborga molik fikriga ko'ra, Tojikiston 2025 yilning birinchi yarmida Eron poytaxti Tehrondan jami
Qirgiziston sobiq xavfsizlik rahbari Tashiyevning yangi suratlari tarqaldi
Internetda Qirg‘iziston Milliy xavfsizlik davlat qo‘mitasi sobiq rahbari Qamchibek Tashiyevning yangi suratlari tarqaldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu suratlarni ijtimoiy tarmoqlarda uning

«Я патриот, а вы невежа»: Пугачева поссорилась с журналистом на Кипре
В настоящее время Алла Пугачева проживает на Кипре. Российские журналисты встретили ее во время прогулки по Лимасолу и задали вопросы о ее жизни там. Однако этот вопрос был встречен примадонной с резкой реакцией.
В ответ на запрос журналиста Пугачева ответила оскорбительно и агрессивно. После того как слова приняли резкий оборот, журналист был вынужден отступить и попросить ее успокоиться.
Во время конфликта Пугачева назвала себя патриотом, а журналиста – безнравственным. Однако она не смогла объяснить, почему покинула Россию.
«Мне очень нравится Лимасол. Вы глупы и безнравственны. Я патриот, а вы – безнравственный», – закричала Пугачева.
Интересно, что во время конфликта с ней был ее сын Гарри, рожденный от Максима Галкина. Он спокойно наблюдал за происходящим.
Новая жизнь Пугачевой и Галкина после ухода из России
Известно, что Пугачева и Галкин покинули Россию после начала специальной военной операции. Сначала они обосновались в Израиле, но из-за конфликта на Ближнем Востоке переехали на Кипр.
Также они много путешествуют – недавно их видели во Франции и Латвии.
Это событие активно обсуждается в социальных сетях и СМИ. Резкая реакция Пугачевой вызвала различные мнения среди ее поклонников. Причины ее ухода из России до сих пор остаются неясными.
Экспорт мяса из Казахстана в Узбекистан влияет на цены на говядину на внутреннем рынке соседней страны. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом 6 марта сообщил заместитель министра сельского хозяйства
Мир Сегодня, 20:14
Иран решил не нападать на соседние государства
Президент Ирана Масуд Пезешкион объявил, что страна приняла решение не нападать на соседние государства. Об этом сообщает Zamin.uz. По его словам, это решение было принято вчера на заседании
Я впервые поехал в Эмираты двенадцать лет назад. Об этом сообщает Zamin.uz. Тогда мы арендовали машину и объехали страну от начала до конца: от богатого Абу-Даби до гостеприимного Фуджейры. Особенно
Мир Сегодня, 19:10
В американской военной базе "Виктория", расположенной в столице Ирака Багдаде, в ночь на 7 марта произошёл сильный пожар. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает телеканал Press TV. По
Мир Сегодня, 18:58
В Кыргызстане с 1 июля 2026 года вводится новое государственное пособие для детей до трех лет. Об этом сообщает Zamin.uz. Эта программа называется «Бала ириси» и предусматривает ежемесячные выплаты
Мир Сегодня, 18:19
В Казахстане с началом весеннего сезона происходят изменения в сфере телевидения. Об этом сообщает Zamin.uz. Один из крупных платных операторов телевидения в стране "Alma TV" убрал с эфира