Buduchnost va Milsami o‘yini 0:0 hisobda yakunlandi
Konferensiya Ligasi ikkinchi saralash bosqichida “Buduchnost” va “Milsami” jamoalari muxlislarni o‘z o‘yini bilan xursand qila olmadilar. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalar umumiy hisobda atigi to‘rt zarba amalga oshirdilar, shundan faqat bittasi darvoza tomon yo‘naltirildi. O‘yinda aniq imkoniyatlar juda kam yuz berdi.
45-daqiqada mezbonlar safidan Igor Ivanovich chap qanotdan darvozabon bilan yuzma-yuz vaziyatga chiqdi, ammo u ofsaydda bo‘lgani uchun gol hisoblanmadi. O‘yinning oxirlariga yaqin yana “Buduchnost” jamoasi uchun imkoniyat paydo bo‘ldi, Ivan Boyovich to‘pni to‘rga yo‘naltirdi, biroq u ham ofsaydda edi.
Natijada, birinchi o‘yin 0:0 hisobida yakunlandi. Javob uchrashuvi bir hafta o‘tgach bo‘lib o‘tadi va unda gol kutilmoqda.
Ushbu o‘yin “Podgoritsa” stadionida o‘tkazildi. Jamoalar tarkibi va zaxira o‘yinchilari haqida ma’lumotlar quyidagicha: “Buduchnost” tarkibida Domazetovich Filip, Vusurovich Milan, Djurichkovich Miomir, Orahovac Adnan, Gashevich Ognen, Strumia Leonel, Serikov Ilya, Pishchevich Nedelko, Grbich Petar, Miliyichkovich Marko, Boyovich Ivan va Ivanovich Igor bor edi.
“Milsami” esa Takiy Frederik, Nvaese Kristofer, Khali Nabil, Yoda Abdul, Gynsari Radu, Ndon Ime, Yosipoy Marius kabi o‘yinchilarni maydonga tushirdi. Jamoalar o‘rtasidagi keyingi uchrashuvda gollar ko‘rilishi kutilmoqda.

Игра Будучности и Миласами завершилась со счетом 0:0
На втором квалификационном этапе Лиги конференций команды “Будучность” и “Милсами” не смогли порадовать своих болельщиков игрой. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команды в общей сложности нанесли всего четыре удара, из которых только один был направлен в сторону ворот. В игре было очень мало реальных возможностей.
На 45-й минуте игрок хозяев Игорь Иванович вышел один на один с вратарем с левого фланга, но гол не был засчитан, так как он находился в офсайде. В конце игры у команды “Будучность” снова возникла возможность, Иван Бойович направил мяч в сетку, но он также был в офсайде.
В результате первая игра завершилась со счетом 0:0. Ответная встреча состоится через неделю, и в ней ожидается гол.
Эта игра прошла на стадионе “Подгорица”. Составы команд и запасные игроки следующие: в составе “Будучности” были Домазетович Филип, Вусурович Милан, Дюрихкович Миомир, Ораховац Аднан, Гашевич Огнен, Струмия Леонель, Сериков Илья, Пищевич Неделко, Грбич Петар, Милийичкович Марко, Бойович Иван и Иванович Игорь.
“Милсами” же выпустил на поле таких игроков, как Такый Фредерик, Нваесе Кристофер, Хали Набиль, Ёда Абдул, Гынсари Раду, Ндон Име, Йосипой Мариус. В следующей встрече между командами ожидается, что будут забиты голы.