Real Sosyedadda Zaxaryan mashg‘ulotga qachon qaytishi noma’lum
Ispaniyaning "Real Sosyedad" jamoasi matbuot xizmatidan rossiyalik yarim himoyachi Arsen Zaxaryan holati haqida ma’lumot berildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Matbuot xizmatining ta’kidlashicha, Arsen Zaxaryanning tiklanish jarayonida ijobiy o‘zgarishlar mavjud, biroq u hali jamoa bilan birgalikda mashg‘ulotlarga qaytishi aniq emas. Bu haqda "Match TV" xabar berdi.
Eslatib o‘tamiz, o‘tgan haftada futbolchining kasallik sababli bir necha mashg‘ulotni o‘tkazib yuborgani ma’lum bo‘lgan edi. O‘tgan mavsumda 22 yoshli futbolchi faqat to‘rtta o‘yinda maydonga tushdi, chunki u jiddiy jarohatlar oldi.
Shunga qaramay, u bitta gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Hozirgi vaqtda uning sog‘lig‘i yaxshilanishi uchun alohida e’tibor qaratilmoqda va tez orada maydonga qaytishi kutilmoqda.

В Реал Сосьедаде неизвестно, когда Захарян вернется к тренировкам
Пресс-служба испанского клуба "Реал Сосьедад" предоставила информацию о состоянии российского полузащитника Арсена Захаряна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам пресс-службы, в процессе восстановления Арсена Захаряна наблюдаются положительные изменения, однако пока неясно, когда он сможет вернуться к тренировкам с командой. Об этом сообщает "Матч ТВ".
Напомним, на прошлой неделе стало известно, что игрок пропустил несколько тренировок из-за болезни. В прошлом сезоне 22-летний футболист выходил на поле всего в четырех матчах, так как получил серьезные травмы.
Тем не менее, ему удалось забить один гол. В настоящее время его здоровью уделяется особое внимание, и ожидается, что он скоро вернется на поле.