Mostovoy: Krasnodar Lokomotivga omad topmadi
O‘tgan yillarda taniqli bo‘lgan futbolchi Aleksandr Mostovoy Rossiya Premer-ligasining ikkinchi turidagi markaziy o‘yinning natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda “Krasnodar” jamoasi o‘z maydonida “Lokomotiv”ga 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Mostovoy “Krasnodar” jamoasi “Lokomotiv”ga qarshi omadli o‘ynamadi, deb ta’kidladi.
Ularning “temiryo‘lchilar”dan yomon o‘ynagani yo‘q, faqat o‘z imkoniyatlaridan samarali foydalanishmadi, dedi. Bu fikr “Match TV” tomonidan keltirilgan.
“Krasnodar” jamoasi hozirgi vaqtning Rossiya chempionidir. Bahor mavsumida “buqalar” birinchi marta tarixida mamlakat chempionligini qo‘lga kiritishdi.
Keyingi turda “Krasnodar” yana o‘z maydonida Moskva jamoasi – “Dinamo” bilan bahs yuritadi. Uchrashuv 2 avgust, shanba kuni o‘tkaziladi.
Bu o‘yin jamoaning mavsumdagi muhim bosqichlaridan biri hisoblanadi. Shunday qilib, “Krasnodar” muxlislari jamoaning yangi g‘alabalariga umid qilishda davom etmoqda.

Mostovoy: Краснодар Локомотиву не повезло
В последние годы известный футболист Александр Мостовой высказал мнение о результате центрального матча второго тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом матче команда "Краснодар" на своем поле уступила "Локомотиву" со счетом 1:2. Мостовой отметил, что команда "Краснодар" не удачно сыграла против "Локомотива".
По его словам, они не играли плохо против "железнодорожников", просто неэффективно использовали свои возможности. Это мнение было приведено "Матч ТВ".
Команда "Краснодар" в настоящее время является чемпионом России. Весной "быки" впервые в своей истории завоевали титул чемпиона страны.
В следующем туре "Краснодар" снова сыграет на своем поле с московской командой – "Динамо". Встреча состоится 2 августа, в субботу.
Эта игра считается одним из важных этапов команды в сезоне. Таким образом, болельщики "Краснодара" продолжают надеяться на новые победы своей команды.