Rabioning onasi Manchesterga o‘tmaslik sababini aytdi
U 2022 yilda fransuz futbolchisining Manchester Yunayted klubiga o‘tishi nega amalga oshmaganini tushuntirdi. Veronikning aytishicha, o‘sha yili Adrien Yuventusdan ketishga tayyor bo‘lgan, ammo Manchester Yunayted Chempionlar Ligasi musobaqasida ishtirok etmayotgan edi.
Shartlar muhokama qilinganidan so‘ng, ular shunday shart qo‘yishdi: agar keyingi mavsum oxirida Manchester Yunayted Chempionlar Ligasi yo‘llanmasini olmasa, Adrienning maoshi kamaytiriladi. Veronik bu taklifni juda noo‘rin va hurmatsizlik deb baholadi.
U o‘z fikrini bildirarkan, bu pul uchun emas, tamoyil masalasi ekanini ta’kidladi. Ularning bunday qarorga odatlanmagani ularni hayratda qoldirganini ham aytdi.

Мать Рабиона объяснила причину, по которой они не переезжают в Манчестер
Она объяснила, почему в 2022 году переход французского футболиста в клуб Манчестер Юнайтед не состоялся. По словам Вероник, в тот год Адриен был готов покинуть Ювентус, но Манчестер Юнайтед не участвовал в Лиге чемпионов.
После обсуждения условий они выдвинули такое требование: если в конце следующего сезона Манчестер Юнайтед не получит путевку в Лигу чемпионов, зарплата Адриена будет снижена. Вероник оценила это предложение как крайне неуместное и неуважительное.
Выражая свое мнение, она подчеркнула, что дело не в деньгах, а в принципиальном вопросе. Она также отметила, что их удивило, что они не привыкли к такому решению.