Dan Ndoiy Nottingem Forest bilan besh yilga shartnoma tuzdi
Nottingem Forest jamoasining yangi futbolchisi Dan Ndoiy ingliz klubiga o‘tganidan so‘ng o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bugun “o‘rmonchilar”ning rasmiy saytida shveysariyalik futbolchi bilan besh yillik shartnoma imzolangani e’lon qilindi. Dan Ndoiy o‘zining quvonchini yashirmadi.
“Klub bilan shartnoma imzolaganimdan juda xursandman. Hozir Nottingem Forestda juda hayajonli muhit hukm surmoqda va men darhol shu loyihaning bir qismi bo‘lishni istadim.
Bu jamoa o‘z oldiga katta maqsadlar qo‘ygan va tarixga boy,” – deydi futbolchi. U, shuningdek, Angliya chempionatining yangi mavsumi boshlanishini intiqlik bilan kutayotganini ham ta’kidladi.
Ma’lumot uchun, Angliya Premer-ligasining yangi mavsumida Nottingem Forest jamoasi o‘z maydonida Brentfordga qarshi uchrashuv bilan 17-avgust kuni ishtirokini boshlaydi. Klub vakillari yangi futbolchi tarkibga kuchli hissa qo‘shishiga ishonch bildirmoqda.
Dan Ndoiy esa muxlislarga o‘zini ko‘rsatishga va jamoa muvaffaqiyatiga hissa qo‘shishga harakat qilishini bildirdi. Shu tariqa, Nottingem Forest yangi mavsumga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda va tarkibni mustahkamlashda davom etmoqda.

Дан Ндоий подписал контракт с Ноттингем Форест на пять лет
Новый футболист команды Ноттингем Форест Дан Ндой поделился своими мыслями после перехода в английский клуб. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Сегодня на официальном сайте "лесников" было объявлено о подписании пятилетнего контракта со швейцарским футболистом. Дан Ндой не скрывал своего восторга.
“Я очень рад подписанию контракта с клубом. В Ноттингем Форест сейчас царит очень захватывающая атмосфера, и я сразу же захотел стать частью этого проекта.
Эта команда ставит перед собой большие цели и имеет богатую историю,” – говорит футболист. Он также отметил, что с нетерпением ждет начала нового сезона чемпионата Англии.
Для справки, в новом сезоне английской Премьер-лиги команда Ноттингем Форест начнет свое участие 17 августа в матче против Брентфорда на своем поле. Представители клуба уверены, что новый футболист внесет значительный вклад в состав.
Дан Ндой заявил, что постарается проявить себя перед болельщиками и внести свой вклад в успех команды. Таким образом, Ноттингем Форест серьезно готовится к новому сезону и продолжает укреплять состав.