"Pari NN" futbol klubi tarkibini kuchaytirish ustida ishlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klub Portugaliyaning "Tondela" jamoasida to‘p surayotgan hujumchi Miroga qiziqish bildirmoqda. Mazkur futbolchi bilan 22 yoshli Mironing manfaatlarini himoya qiluvchi AgencySportsConnection agentligi ishlaydi.
Ushbu agentlik vakillarining ma’lum qilishicha, Rossiyadan futbolchiga rasmiy qiziqish mavjud. Miro "Tondela" safida jami 32 rasmiy o‘yin o‘tkazgan.
U ushbu uchrashuvlarda 10 ta gol urgan hamda bir marta jamoadoshiga golga uzatma bergan. Mutaxassislar tomonidan e’tirof etilgan Transfermarkt portali Miro futbolchining qiymatini 650 ming yevroga baholagan.
Ayni paytda "Pari NN" klubi Premer-liga doirasida ikki turdan so‘ng ochko va urilgan gollar borasida natija qayd eta olmadi. Klubning ochko va gol ko‘rsatkichlari hali ham nol bo‘lib turibdi.
Shu sabab jamoa tarkibiga yangi futbolchi qo‘shish masalasi dolzarb bo‘lib qolmoqda. Klub rahbariyati va mutaxassislar bu orqali jamoa natijalarini yaxshilashni rejalashtirmoqda.

“Парис НН” интересуется португальским нападающим Миро
Клуб проявляет интерес к нападающему Миро, который выступает за португальскую команду "Тондела". С данным футболистом работает агентство AgencySportsConnection, защищающее интересы 22-летнего Миро.
Представители этого агентства сообщили, что из России существует официальный интерес к футболисту. Миро провел в составе "Тондела" в общей сложности 32 официальные игры.
В этих матчах он забил 10 голов и один раз ассистировал своему товарищу по команде. Портал Transfermarkt, признанный специалистами, оценил футболиста Миро в 650 тысяч евро.
В настоящее время клуб "Парi NN" не смог набрать очки и забить голы после двух туров в рамках Премьер-лиги. Показатели клуба по очкам и голам по-прежнему равны нулю.
По этой причине вопрос о добавлении нового футболиста в состав остается актуальным. Руководство клуба и специалисты планируют улучшить результаты команды через это.