Pavlyuchenko: Spartak Akron ustidan g‘alaba qozonadi
3-avgust kuni Rossiya chempionatining uchinchi turida Akron va Spartak jamoalari o‘rtasida o‘yin bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvga nisbatan sobiq futbolchi Roman Pavlyuchenko o‘z fikrini bildirdi. Unga ko‘ra, Dejan Stankovich boshchiligidagi Spartak jamoasi favorit hisoblanadi va Samara shahrida uch ochko qo‘lga kiritadi.
Roman Pavlyuchenko shunday dedi: Akron uchun bu o‘yinda hatto bitta ochko olish ham oson bo‘lmaydi. Mening taxminim – Spartak g‘alaba qozonadi.
Akron va Spartak o‘rtasidagi uchrashuv 3-avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 13:30 da boshlanadi. O‘yinning barcha tafsilotlarini va matnli translyatsiyasini LiveResult portalida kuzatish mumkin bo‘ladi.
Hozirda Akron jamoasi to‘rt ochkoga ega, Spartak esa uch ochko jamg‘argan. Shu sababli, ushbu bellashuv har ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega.
Spartak jamoasi ushbu o‘yinda g‘alaba qozonib, turnir jadvalida oldinga chiqishni maqsad qilgan. Akron esa o‘z maydonida ochko olish uchun harakat qiladi.

Павлюченко: Спартак одержит победу над Акроном
3 августа в третьем туре чемпионата России пройдет игра между командами Акрон и Спартак. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи высказался бывший футболист Роман Павлюченко. По его словам, команда Спартак под руководством Деяна Станковича является фаворитом и заработает три очка в Самаре.
Роман Павлюченко сказал: Для Акрона даже получить одно очко в этой игре будет непросто. Мой прогноз – Спартак одержит победу.
Встреча между Акроном и Спартаком начнется 3 августа в 13:30 по московскому времени. Все детали матча и текстовую трансляцию можно будет отслеживать на портале LiveResult.
В настоящее время команда Акрон имеет четыре очка, а Спартак – три очка. Поэтому это противостояние имеет важное значение для обеих команд.
Команда Спартак нацелена на победу в этой игре, чтобы подняться в турнирной таблице. Акрон же будет стараться заработать очки на своем поле.