Pavlyuchenko Lokomotiv va Spartak o‘yiniga durang prognoz berdi
Shanba oqshomida Rossiya futboli ishqibozlari «Lokomotiv» va «Spartak» jamoalari o‘rtasidagi derbini tomosha qilishlari mumkin bo‘ladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu uchrashuv natijasi bo‘yicha o‘z fikrini Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko bildirib o‘tdi. Uning ta’kidlashicha, «RJD Arena» stadionida o‘yin durang natija bilan yakunlanishi ehtimoli yuqori.
Roman Pavlyuchenkoning aytishicha, so‘nggi uchrashuvlarda har ikki jamoa ko‘p gol urgan va bu safar ham gollar bo‘lishini kutmoqda. U favorit jamoani ko‘rmayotganini ta’kidlab, durang bo‘lishiga ishonch bildirdi.
«Lokomotiv» va «Spartak» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv bosh hakam Sergey Ivanov tomonidan Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli tarzda kuzatib borish imkoniyati mavjud bo‘lib, LiveResult portali ushbu xizmatni taqdim etadi.
Futbol ishqibozlari ushbu derbini katta qiziqish bilan kutishmoqda, chunki bu ikki jamoa doim murosasiz va qiziqarli o‘yin namoyish etadi. O‘yin natijasi futbol muxlislarini befarq qoldirmaydi.

Павлюченко дал прогноз на ничью в матче Локомотив и Спартак
В субботу вечером болельщики российского футбола смогут посмотреть дерби между командами «Локомотив» и «Спартак». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своё мнение о результате этой встречи высказал бывший нападающий сборной России Роман Павлюченко. По его словам, вероятность того, что игра на стадионе «РЖД Арена» завершится вничью, высока.
Роман Павлюченко отметил, что в последних встречах обе команды забивали много голов, и в этот раз он ожидает, что также будут голы. Он подчеркнул, что не видит фаворита и выразил уверенность в ничейном результате.
Встреча между командами «Локомотив» и «Спартак» начнётся главным арбитром Сергеем Ивановым в 18:00 по московскому времени. Существует возможность следить за этой игрой в текстовом формате, и портал LiveResult предоставляет эту услугу.
Футбольные болельщики с большим интересом ждут это дерби, так как обе команды всегда демонстрируют бескомпромиссную и интересную игру. Результат матча не оставит равнодушными футбольных фанатов.