Gudiev: Spartakga qarshi o‘yin har doim alohida tayyorlanadi
Tolyatti shahri futbol klubi “Akron” darvozaboni Vitaliy Gudiev yaqinda Moskvaning “Spartak” jamoasiga qarshi Rossiya oliy ligasining uchinchi turi doirasida o‘tkazilgan uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv Samarada bo‘lib o‘tgan va 1:1 hisobida durang natija qayd etilgan. Gudievning so‘zlariga ko‘ra, Rossiyada barcha jamoalar “Spartak”ga alohida tayyorgarlik bilan chiqadi, chunki bu jamoa xalq orasida mashhur va u bilan o‘ynash har doim qiziqarli bo‘ladi.
Unga ko‘ra, bunday o‘yinlarda futbolchilar maksimal darajada diqqatli va mas’uliyatli harakat qilishadi. Hozirda “Akron” klubi bosh murabbiy Zaur Tedeev boshchiligida Rossiya chempionatining uchinchi turidan so‘ng turnir jadvalida oltinchi o‘rinni egallab turibdi.
Navbatdagi o‘yinda Tolyatti jamoasi safarda Maxachqal’a shahri “Dinamo” klubi bilan bahs olib boradi. Ushbu uchrashuv 8-avgust kuni bo‘lib o‘tadi.

Гудиев: Игра против Спартака всегда готовится отдельно
Вратарь футбольного клуба Тольятти «Акрон» Виталий Гудиев недавно поделился своими мыслями о матче, который прошел в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги против московского «Спартака». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч состоялся в Самаре и завершился со счетом 1:1. По словам Гудиева, все команды в России выходят на игру против «Спартака» с особой подготовкой, так как эта команда популярна среди народа, и играть с ней всегда интересно.
По его словам, в таких матчах футболисты действуют максимально внимательно и ответственно. В настоящее время клуб «Акрон» под руководством главного тренера Заура Тедеева занимает шестое место в турнирной таблице после третьего тура чемпионата России.
В следующем матче тольяттинская команда на выезде сыграет с клубом «Динамо» из Махачкалы. Этот матч состоится 8 августа.