Neymar Santusning g‘alabasini yuqori baholadi
Braziliya chempionatining 19-turi doirasida Santus jamoasi safarda Kruzeiro ustidan 2:1 hisobida g‘alaba qozondi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natija haqida mehmonlar hujumchisi Neymar o‘z fikrini bildirdi. Neymar o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi xabarida yaxshi natijaga erishilganini, jamoa o‘z maqsadiga tobora yaqinlashayotganini va barcha jamoadoshlarini ushbu muvaffaqiyat bilan tabriklashini ta’kidladi.
Ma’lumot uchun, Neymarning Santus jamoasi bilan amaldagi mehnat shartnomasi joriy yilning dekabr oyi oxirida yakunlanadi. Braziliya chempionatining ushbu mavsumida 33 yoshli hujumchi jami o‘n uchrashuvda maydonga tushib, uchta gol urishga muvaffaq bo‘ldi.
Shundan biri penaltidan kiritilgan. Jamoa hozirda yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda va oldiga qo‘yilgan maqsad sari harakat qilmoqda.
Neymarning faol ishtiroki va tajribasi jamoaning muvaffaqiyatiga katta hissa bo‘layotgani ta’kidlanmoqda. Santus jamoasi oldinda yana bir nechta muhim uchrashuvlarni o‘tkazishi rejalashtirilgan.

Неймар оценил победу Сантуса
В рамках 19-го тура чемпионата Бразилии команда Сантуса одержала победу над Крузейро со счетом 2:1. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По этому поводу нападающий гостей Неймар высказал свое мнение. Неймар в своем сообщении в социальных сетях отметил, что команда добилась хорошего результата, приближается к своей цели и поздравляет всех товарищей по команде с этим успехом.
Для справки, трудовой контракт Неймара с командой Сантуса истекает в конце декабря текущего года. В этом сезоне чемпионата Бразилии 33-летний нападающий сыграл в тринадцати матчах и смог забить три гола.
Один из них был забит с пенальти. Команда сейчас показывает хорошие результаты и движется к поставленной цели.
Отмечается, что активное участие и опыт Неймара вносят большой вклад в успех команды. У Сантуса запланировано еще несколько важных матчей.