Pavlyuchenko Dinamo g‘alabasiga ishonch bildirdi
13 avgust kuni Fonbet Rossiya kubogi doirasida poytaxtning Dinamo hamda Krasnodar jamoalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin natijasi bo‘yicha o‘z fikrini Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko bildirib o‘tdi. Roman Pavlyuchenko fikriga ko‘ra, Krasnodar jamoasi bu safar Moskvaga asosiy tarkib bilan kelmaydi.
Shu sababli, u Dinamo jamoasining g‘alabasiga ishonch bildirgan. Uning aytishicha, Krasnodar ikkinchi tarkib bilan maydonga tushsa, Dinamo jamoasi guruh bosqichining ikkinchi turida g‘alaba qozonadi.
Dinamo va Krasnodar o‘rtasidagi uchrashuv 13 avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 20:45 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli tarzda kuzatib borish imkoniyati LiveResult portali orqali taqdim etiladi.
Matnli translyatsiya orqali o‘yinning barcha muhim voqealari haqida xabardor bo‘lish mumkin. Shu tariqa, futbol ishqibozlari mazkur uchrashuv natijasini va o‘yin tafsilotlarini onlayn tarzda kuzatib borishlari mumkin bo‘ladi.

Павлюченко выразил уверенность в победе Динамо
13 августа в рамках Кубка России по футболу пройдет встреча между столичным Динамо и командой Краснодар. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своё мнение о результате этой игры высказал бывший футболист сборной России Роман Павлюченко. По мнению Романа Павлюченко, команда Краснодар в этот раз не приедет в Москву основным составом.
По этой причине он выразил уверенность в победе команды Динамо. Он отметил, что если Краснодар выйдет на поле вторым составом, команда Динамо одержит победу во втором туре группового этапа.
Встреча между Динамо и Краснодаром начнется 13 августа в 20:45 по московскому времени. Возможность следить за этой игрой в текстовом формате будет предоставлена порталом LiveResult.
С помощью текстовой трансляции можно будет быть в курсе всех важных событий матча. Таким образом, футбольные болельщики смогут онлайн следить за результатом этой встречи и деталями игры.