Rubin va Zenit o‘yinida ikki gol bekor qilindi
Zenit va Rubin jamoalari kubok guruh bosqichining yetakchilar uchrashuvida maydonga tushdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvning birinchi bo‘limida Sankt-Peterburg klubi raqib darvozasini ishg‘ol qilgan edi, biroq Maksim Glushenov tomonidan kiritilgan gol hakam tomonidan bekor qilindi. O‘yinning ikkinchi yarmida ham raqib jamoa hisobni ochishga muvaffaq bo‘ldi, ammo bu gol ham hisobga olinmadi.
Shunday qilib, uchrashuv davomida har ikkala jamoa ham bir martadan darvoza to‘pini ishg‘ol qilgan bo‘lsa-da, hakamlar qarori bilan hisob ochilmadi va natija o‘zgarmay qoldi. O‘yinda Qozon jamoasi o‘ng qanotdan tezkor hujum uyushtirdi.
Mirlind Daku jarima maydoniga kirib bordi, himoyachini aldab o‘tib, kuchli zarba berdi va to‘p darvoza to‘sinig‘a yaqin joydan o‘tib ketdi. Biroq, bu gol ham hakam tomonidan bekor qilindi.
Uchrashuv tafsilotlarini matnli tarzda kuzatib borishni istasangiz, maxsus sport saytlari orqali yangiliklarni o‘qishingiz mumkin. Mazkur o‘yin futbol ishqibozlari uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, har ikki jamoa ham g‘alaba uchun kurashni davom ettirmoqda.

В матче Рубин и Зенит два гола были отменены
Команды Зенит и Рубин вышли на поле в матче лидеров группового этапа кубка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В первом тайме клуб из Санкт-Петербурга захватил ворота соперника, однако гол, забитый Максимом Глушеновым, был отменен арбитром. Во втором тайме соперническая команда также смогла открыть счет, но этот гол также не был засчитан.
Таким образом, в ходе матча обе команды забили по одному голу, но из-за решения судей счет не был открыт, и результат остался неизменным. В игре казанская команда организовала быструю атаку с правого фланга.
Мирлинд Даку вошел в штрафную, обманув защитника, нанес мощный удар, и мяч прошел близко к воротам. Однако этот гол также был отменен арбитром.
Если вы хотите следить за подробностями матча в текстовом формате, вы можете читать новости на специализированных спортивных сайтах. Этот матч имеет важное значение для футбольных болельщиков, и обе команды продолжают борьбу за победу.