Radimov: Spartakning natijalari yana muhokamada
Rossiya terma jamoasining sobiq yarim himoyachisi Vladislav Radimov Moskvaning Spartak jamoasi so‘nggi o‘yini bo‘yicha o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Spartak jamoasi asosiy vaqtda 1:1 hisobida durang o‘ynadi va penaltilar seriyasida 3:4 hisobida Maxachqal’a Dinamosiga mag‘lub bo‘ldi. Ushbu uchrashuv Fonbet Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turi doirasida o‘tkazildi.
Radimov o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida Spartak jamoasi haqida quyidagilarni yozdi: Spartak bilan hammasi aniq. Yotgan odamni urishni istamayman.
Sanktovich bilan shartnomani uzaytirish g‘oyasi kimga tegishli ekanligini ayta olasizmi, deb savol berdi. Spartak jamoasi bosh murabbiyi bo‘lgan serbiyalik mutaxassis Stankovich bilan shartnoma o‘tgan mavsum yakunida, jamoa Rossiya chempionatida to‘rtinchi o‘rinni egallaganidan so‘ng, 2027 yilgacha uzaytirilgan edi.
Hozirda Spartak jamoasi turnir jadvalida o‘n birinchi o‘rinda bormoqda va Stankovich ishdan bo‘shatilish xavfi ostida turibdi. Jamoa natijalari muxlislar va mutaxassislar orasida turli bahs va muhokamalarga sabab bo‘lmoqda.

Радимов: Результаты Спартака снова на обсуждении
Бывший полузащитник сборной России Владислав Радимов высказал свое мнение о последнем матче московского Спартака. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда Спартак сыграла вничью 1:1 в основное время и проиграла в серии пенальти 3:4 Динамо из Махачкалы. Этот матч был проведен в рамках второго тура группового этапа Кубка России Фонбет.
На своей странице в социальных сетях Радимов написал следующее о команде Спартак: С Спартаком все ясно. Не хочу бить лежачего.
Он задал вопрос, можете ли вы сказать, кому принадлежит идея продления контракта со Станковичем. Сербский специалист, который был главным тренером Спартака, продлил контракт по окончании прошлого сезона, после того как команда заняла четвертое место в чемпионате России, до 2027 года.
В настоящее время Спартак занимает одиннадцатое место в турнирной таблице, и Станкович находится под угрозой увольнения. Результаты команды вызывают различные споры и обсуждения среди болельщиков и специалистов.