Nottingem Forest Riko Lyuis uchun kurashmoqda
Bu haqda talkSPORT nashri xabar berdi. Jamoa 20 yoshli futbolchini o‘z safiga jalb etish uchun uning maoshini sezilarli darajada oshirishga tayyor.
Taklif qilinayotgan miqdor hozirgi maoshining ikki baravaridan oshishi rejalashtirilgan. Manbalar ta’kidlashicha, Lyuis ushbu taklifni jiddiy ko‘rib chiqmoqda.
Avvalroq ommaviy axborot vositalarida Nottingem Forest Manchester Siti jamoasiga 25 million yevro miqdorida, shuningdek qo‘shimcha bonuslar bilan taklif yuborgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Biroq Manchester Siti rahbariyati ushbu taklifni qat’iyan rad etdi va istiqbolli futbolchini qo‘yib yuborishga rozi emasligini bildirdi.
Shunday qilib, transfer jarayoni murakkab va jiddiy muzokaralar talab etadi. Nottingem Forest klubi o‘z maqsadiga erishish uchun barcha imkoniyatlarni ishga solmoqda.

Nottingem Forest борется за Рико Льюиса
Клуб Ноттингем Форест активно работает над покупкой защитника Манчестер Сити Рико Льюиса. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание talkSPORT. Команда готова значительно увеличить зарплату 20-летнего футболиста, чтобы привлечь его в свои ряды.
Предлагаемая сумма планируется более чем в два раза превышать его текущую зарплату. По словам источников, Льюис серьезно рассматривает это предложение.
Ранее в СМИ появлялись сообщения о том, что Ноттингем Форест предложил Манчестер Сити 25 миллионов евро, а также дополнительные бонусы. Однако руководство Манчестер Сити категорически отвергло это предложение и заявило, что не готово отпускать перспективного футболиста.
Таким образом, процесс трансфера сложный и требует серьезных переговоров. Клуб Ноттингем Форест использует все возможности для достижения своей цели.